Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem vagy ne? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy fesztiválon, nagyon jól elvoltunk. Facebookon ráírtam, jól elbeszélgettünk, aztán egy hét múlva találkoztunk. Én jól éreztem magam, úgy tűnt ő is, de pl nem hagyta magát megcsókolni.

Ez még nem lenne baj, DE! Ő soha nem keres, még facen sem, de mikor együtt vagyunk kicsit flörtöl, stb. Valamint majdnem egy órát kell utazni hogy találkozzunk.

Kérjek tőle következő találkozókat? Lehet, hogy csak félreértettem a jelzéseit?


2013. júl. 31. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem keresd

az hogy nem hagyta magát először megcsókolni, nem visszautasítás csak korai volt neki

az hogy ő nem keres se feltétlenül baj, van lány aki eleinte elvárja hogy mindig a fiú keresse

de ha ez zavar, csak mondd el neki

szóval szerintem keresd

2013. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!