Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem fel, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressem fel, mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már legalább 2 éve nem beszéltem, de én még mindig őt szeretem. Már 4 éve...

Régebben nagyon jóban voltunk, egész napot végigbeszéltük, sokszor írt.

Még mindig hiányzik, és újra beszélni akarok vele, csak hát ő nem egy nyitott típus, nagyon zárkózott, nem is volt soha barátnője, csak néhány barátja van. Pedig nagyon jófej, ha megnyílik, és sokan mondták, hogy csoda, hogy nekem megtette, mert nem szokása. :D


17/L


2013. márc. 25. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráírsz mondjuk véletlenül és elkezdetek bezsélgetni avgy akár direkt is írhatsz neki hogy : Szia rég nem beszéltünk hoyg avgy? :D vagy valami iylesmi :)) Hajrá :)
2013. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi a sok helyesírási hibáért xd este van már :D
2013. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nem baj amúgy, és ez nem is helyesírási hiba, hanem gépelési. :D
2013. márc. 25. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy "eszembe jutottál, biztosan emlékszel rám, régebben sokat beszélgettünk, és kíváncsi vagyok, mi történt veled stb.". Írd meg, hogy értékes embert ismertél meg benne, és hogy sajnálod, hogy megszakadt köztetek a kapcsolat, de te szeretnél vele újra beszélgetni, ha ő is akarja. Nem tudom, ő hogyan fog reagálni, lesz-e újrakezdés, de azért drukkolok neked.
2013. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Hidd el, én is annak szurkolok =)
2013. márc. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!