Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti aludnátok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti aludnátok együtt egy fiúbarátotokkal? (Srácok is válaszolhatnak fordított helyzetben. )

Figyelt kérdés

A héten együtt aludtunk egy buliban a legjobb barátommal,és elkezdett taperolni,meg a végén arra keltem,hogy összebújva aludtunk.De utána nem történt semmi,minden ment a régiben.Még poénkodunk is róla.

Szerintetek ez gáz? Vagy belefér abba,hogy nagyon jó barátok kicsit vonzódnak egymáshoz,de nem akarják feláldozni a marhajó barátságukat című témába? Ti tennétek ilyet?


2013. aug. 1. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is aludtam már csaj baráttal, de eléggé sokat is ittam, szóval még csak bele se gondoltam, hogy akármi. Mondjuk remélem reggel nem bökte oldalba a kapitány... xd
2013. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is aludtam csaj baráttal, én nem akartam semmit de ő rám mászott és dugtunk :D nem beszéltünk róla, de nem változott a kapcsolatunk.
2013. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tényleg,ez amúgy engem is érdekelne,hogy ha mondjuk fogod a melletted fekvő csaj seggét,vagy simogatod,akkor nektek arra fel áll?:D

Mert én végülis nem éreztem semmit :D De azért kíváncsi lennék

2013. aug. 1. 00:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez csaj függő is :DDD
2013. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És mitől függ? Külső?Belső?Milyen szoros a kapcsolat?:DD
2013. aug. 1. 00:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nézd nem köntörfalazok ilyen helyzetekben csak a külső számít. :DDD
2013. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
már előtte feláll xD
2013. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
én is aludtam fiúbarátommal, szerintem semmi nincs benne, mondjuk mikor a barátom meglátta:D
2013. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok egósnak tűnni,de egész jó csaj vagyok.A srác,akivel aludtam 10/8-9re pontozott még régebben,és ő se a csúnya fiú kategória :D
2013. aug. 1. 00:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán kefélhettetek volna egy jót. :D
2013. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!