Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A ti párotok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti párotok milyen zenét hallgat? Közös az ízlésetek?

Figyelt kérdés
Az én pasim metált hallgat, de amúgy öltözködésén, hajviseletén stb.. nem látszik rajta. Én meg nem szeretem a metált. :D Ő meg azt nem, amit én.
2013. aug. 1. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Viszonylag közös, bár ő a lágyabb, vokál trancet szereti, én meg inkább az ütősebb dnb-t, meg electrot..de azért van átfedés az ízlésünkben, meg meghallgatjuk egymás zenéjét, végülis elektronikusat szeretünk mindketten.

Az előző páromnál nagyobb volt az eltérés, ő rockot hallgatott, de azért elviselte az én zenéimet is, meg én is az övéit. Szerintem ez egy bizonyos kor után már nem annyira mérvadó, inkább csak akkor lehet zavaró, ha bulizni szeretnétek menni, de ahhoz meg mindig van megfelelő alkoholmennyiség. : D

2013. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk elég hasonló, de nem azonos azért. Általában ha egy szám tetszik az egyikünknek, az tetszik a másikunknak is, de van néha kivétel. Vannak közös kedvenc számaink, és bővítettük is egymás ízlését, ő szeretett meg olyan stílust, amit én szeretek, ő meg korábban nem hallgatta, és fordítva.
2013. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bennünk sincs semmi közös a barátnőmmel.

én jobban bulizós vagyok ,társasági ember, ő jobb szeret otthon lenni, én discos vagyok, ő inkább mulatós meg majka, ll junior ilyenek, (nem cigány!!!)

totál más érdekkel minket a tv ben is, sosem tudunk emgegyezni, az életfelfogásunk is tök ellentéte egymásnak.


mi tart össze?! hmmm valamiértmég is megfogott, és ő szintén így érez.

a szex hihetetlenjó kettönk között! nagyon emgértjük egymást. szeretet, szerelem is van! nemcsak szexkapcsolat.

talán pont ez miatt, hogy semmiben sme értünk egyet..nemtudom..de már 13 hónapja tart! :D


22/F

2013. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!