Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Elég bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Elég bonyolult az egész. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom, aki 21 éves én pedig most töltöm a 16ot. Nagyon szeretjük egymást meg a szülők sem ellenzik, sőt egész jól támogatják, mivel tudják, hogy a barátom nem csak kihasználni akar, mivel a bátyám legjobb haverja..

Egyetlen egy baj van az egésszel hogy nagyon messze lakik,160kmre..Sajnos elég ritkán tudjuk megoldani a találkozást.Egyenlőre a szűleim egyedül nem akarnak felengedi Pesten át meg mindenen, a barátom meg nem jöhet mindig. Van még egy megoldás mivel suliba jár Győrbe ezét onnan csak 100km..De hát az is elég sok.Szóval, az lenne a kérdésem, hogy valaki járt már ilyen cipőben, hogy lehetne megoldani a találkozást? Ő is suliba jár én is..

15L


2013. aug. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ezért nem kezdek távkapcsolatokba.

2013. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a bátyáddal. Szerintem ez a legegyértelműbb.
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Komárom-Esztergom-megye..Ő pedig Nógrád megye.

Igen az a leglogikusabb, hogy a bátyámmal megyek fel..:)

2013. aug. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!