Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye annak hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye annak hogy egyszer együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Találkoztunk.Egymásba szerettünk külföldön,2 hétig tudtunk együtt lenni de el kellett válnunk mivel ő Olaszországban lakik én pedig Magyarországon.Azóta mindennap beszélünk. Őrülten beleszerettem és ő is belém csak ugye neki is suliba kell járnia és nekem is... nehéz ez az egész de annyira hiszek benne,vajon van rá esély hogy valaha együtt leszünk? Bármit megtennék érte
2013. aug. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire szeretitek egymást, van esély
2013. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen a történelemben, valamennyi esélye van, de tény hogy a legtöbb nem birja ki a távolságot.
2013. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást akkor van esély.
2013. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
látom rajta hogy ő is komolyan gondolja...velem tervezi a jövőt meg ilyenek csak ugye most nehéz...de én ha kell a suli után oda is kölzötöm,olasz nyelvet tanulok ugyhogy:)csak nem voltam magamban biztos,és hogy mit gondolnak erről mások vagy csak én vagyok ilyen hülyee
2013. aug. 1. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha te ilyen nemzetközi pic$a vagy akkor lehet. Azok utazgatnak állandóan és pénzük is van rá mert apuci ad.
2013. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm:) mit jelent hogy nemzetközi p*csa? csak szerelmes vagyok és a pénzt majd magamnak gyűjtöm össze...tudod ha apucitól kérnék akkor már ott lennék;)
2013. aug. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!