Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezért vagyok a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért vagyok a fiatal lányok bolondja, megőrülök finom testükért, mert még csak egy lánnyal szexeltem és egyszer vagy akkor is ilyen őrültem kívánnám őket, ha már több lánnyal és sokáig lettem volna együtt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Á, megőrülök. Ma is annyi kívánatos lányt, fiatal nőt láttam. Nem bírom már, gyakran azt veszem észre, hogy elkezdem őket kívánós szemmel nézni és szinte már odamenék és lesmárolnám őket és elkezdeném taperolgatni a testüket közben. Amióta így neki vetkőztek különösen kívánom őket. Sosem fogom megérteni miért van mégis annyi homár manapság, nem tudják ezek mi ajó. :DD
2013. júl. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

És nem azért,de ez konkrétan kit érdekel? :D


21/L

2013. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

Még is mennyivel fiatalabbak nálad?

mert az hogy kívánod a csajokat az természetes dolog, de azért nem mindegy h a gyerekeket vagy az idősebbeket,..

2013. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Azért majd ne csodálkozz, ha jól p#fánb#szkodnak páran.
2013. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
remélem nem egy 40 éves fószer vagy...
2013. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha 40 éves? Te is leszel annyi. Akkor neked nem fognak tetszeni a jó kis tinibuxák?
2013. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!