Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen fiú járna egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiú járna egy ilyen lánnyal? (lent)

Figyelt kérdés

A fiú vékony de izmos, az a tipikus minden lánynak kell pasi, olyan 13-17 éves :)

A csaj meg kicsit duci de nem dagadt, nem az a tipikus minden fiú álma csaj, szintén 13-17 éves.


Ill. ha ilyen fiú vagy akkor járnál ilyen lnnyal?


2013. aug. 1. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyere le Jóisten, ezek egyre bolondabbak!
2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a fiú minden lánynak kell, a lány meg minden fiú álma, akkor nyilván járnának. nem?
2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Reméljük a lánynak lesz annyi esze, és szereti annyira a saját nyugalmát, hogy nem kezd a sráccal.
2013. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

második kicsit félreértelmezted:D

pont ez az hogy a lány Nem az a tipikus álomcsajszi akire a férfiak vágynak.

egyébként én ismerek hasonló összetételű párokat szóval szerintem összejöhet csak nem biztos,hogy ebben a korosztályban.

2013. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.: tudod ilyenek a kamasz lányok ;)

2.: pont hogy NEM minden fiú álma a csaj

3.: ha arra gondolsz hogy én vagyok az a csaj vagy ismerek olyan lányt aki ilyen helyzetben van akkor tévedtél :P


Köszi mindenkinek :)

2013. aug. 1. 21:42
 6/12 A kérdező kommentje:
4. ha nem ebben akkor melyik korosztályban? :O
2013. aug. 1. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Na bakker, már olvasni sem tudok... nagy a baj... :D
2013. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ritkán fordul elő, de végülis lehet hogy nekik összejön
2013. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 20 fölött amikor az emberek érettebbek(persze ez ember függő).De amikor már az emberek igazi komoly kapcsolatot szeretnének akkor nagyobb hangsúly van azon hogy megértik egymást.Fogyni meg lehet a lényeg,hogy ne hanyagolja el magát a lány:)

Legalábbis én ezt vettem észre a környezetemben,de mindig vannak kivételek:)

4-es voltam:)

2013. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13-17 éves... bocsánat, de én ezt nem tudom egy kategóriaként kezelni, mivel ebben a 4 évben csak testileg is rohadtul sokat változik mindenki.


Az meg hogy valaki mindenkinek az álma, nem biztos, hogy nem tetszik meg számára valaki, aki nem az.

2013. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!