Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy arab fiú járna magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy arab fiú járna magyar lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
De még mennyire
2013. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szőke tevepatással
2013. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
És jól meg is alázzák ezek a srácok a csajokat, mert az araboknál nem érték a nő, csak használati eszköz, jól válaszd meg, hogy kezdesz-e ilyen sráccal, nem egy ismerősöm járta meg velük.
2013. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Remélem tudod mi vár rád egy arab srác mellett. A nőket állatnak tekintik kb.
2013. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is udvarol több arab srác de a barátnőm (arab lány) mondta hogy bármennyire is helyesek vagy ilyesmi ne kezdjek ki velük mert náluk teljesen más a szokás.
2013. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is csapta a szelet egy arab srác- elküldtem a sunyiba! :D

Pofátlanok, hűtlenek, és csak szexrabszolgának kellenél nekik. Semmibe nem veszik a nőket, van, aki még veri is őket szex után...Én undorodok tőlük (ez van), de számomra ez unintelligens viselkedés.

2013. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Csak nehogy egyik reggel egy ráderősített bombával ébredj.
2013. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem szabad az összes arabot egy kalap alá venni!!!

Igaz, hogy vannak radikálisabb nézetekkel rendelkező arabok, akik mellett egy európai lánynak valóban rabság a sorsa, de sok helyen teljesen szabadon gondolkodnak. A marokkóiak például kifejezetten tisztelik a nőket, ha nem is egyformának, de egyenrangúnak kezelik őket. Itt Európában. Hogy a saját hazájukban hogy van, az megint más kérdés.

Érdemes azt figyelembe venni, az az arab fiú hol nőtt fel, hol és mennyit járt iskolába, és mióta él Európában, mert ezekből azért lehet sejteni, hogyan szocializálódott, melyik kultúrához áll közelebb. Amellett meg kell kérdezni, az ő országában és az ő családjában hogyan viselik a nők a kendőt, mert az jelzi a nők szabadságfokát. Nem mindegy, hogy egy olyan családban nőtt fel, ahol nőknek csak a szemét látni (Afganisztán), mert tetőtől talpig el van rejtve, vagy szabadon eldöntheti, hogy leköti-e a haját egy laza kis színes kendővel (Egyiptom).

2013. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Én akkor csak "rossz" arabokat ismertem meg :D Meg hallottam ismerősöktől sztorikat...amik Mo-n történtek...

Pl hogy molesztálta a szomszéd macskáját, és el kellett mennie orvoshoz, mert valami fertőzést szedett össze....Fúúj!!

Akit ismertem, az is nagy szélhámos volt. A volt főnökömet is utáltam, emberileg egy nagy nulla volt ..nekem nincs jó tapasztalatom arabbal kapcsolatban, nem is akarok tapasztalatot :D

2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
simán:D imádnak minket, főleg ha szőke vagy:D
2013. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!