Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, BDSM bejön nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, BDSM bejön nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen? Linkeljetek videót! :) Nemet és kort is kérek szépen :P

2013. aug. 1. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :D mind a 2 fajta,bár ink. az alárendeltség.. 15L
2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lightos verzió, ezért nem tudok videót linkelni, azok nem jönnek be, hiányzik belőlük számomra az erotika. Hát.....nem vagyok egy domináns alkat.

N 36

2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! videókba énsem láttam még olyat ami tökéletes lenne :)
2013. aug. 1. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Milyen a tökéletes?
2013. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, de nemjó válasz, a tökéletes biztosan olyan amiben részt veszek és olyanra formálom hogy nekem tökéletes legyen :)
2013. aug. 2. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Be, a domináns oldal. Videót? Ha élőben elkezded űzni, videót már egyre kevesebbet nézel. Tényleg kevés az olyan, ami tökéletes, jó testű fiúk vannak benne + van szex is, ami nekem fontos, mert imádom a hüvelyi orgazmust.
2013. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen , nagyon 33N
2013. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább az alárendeltség. De ezt így fiatalon még nem tudom 15/l
2013. nov. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!