Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel hosszú kavarás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel hosszú kavarás után összejöttök, miben változik a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nemjövök össze olyanokkal akikkel kaverok. iylen egyszerű.
2013. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elég sok mindenben... A jelenlegi párommal így jöttem össze. De mire gondolsz? Nyilván a párom lesz, és ezt mindenki tudja... ÉS a többi r*bi sem hiszi, hogy ők is kavarhatnak vele.
2013. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kavarógépek sosem érdekeltek.Illetve ha rájöttem, hogy a tag ilyen léptem.
2013. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kavarást nem úgy értem,hogy dugás meg egyebek,hanem egyszerűen eddig ért a kapcsolatod,amíg összejöttetek,de nem tudom,ezután hogyan változik a kapcsolat hogy már egy pár vagytok.
2013. aug. 1. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem d.gásra értettem én sem, hanem pl. egy olyan pasi aki keylogert telepit egy olyan nő gépére aki még nem is jár vele, csak hogy információhoz jusson róla, mert mint az állat olyan féltékeny. Aztán amikor kiderül a mutatványa és röptetik, még neki áll feljebb,
2013. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!