Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom folyton kritizál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton kritizál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan kritizál. Semmi nem jó neki. Miért azt a ruhát veszem fel, mért oda megyünk, miért nem ott eszünk? Tegnap például abba kötött bele, hogy mért nem járok szoliba vagy napozok többet, miért nincs csoki barna színem. Semmi nem jó neki soha! Már kezdem unni, és hiába szólok neki egyszerűen mintha nem is neki beszélnék. Mit csináljak vele, hogy észhez térjen? Otthagyjam ezért?


20/L


2013. aug. 2. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Na ilyen az a pár, aki nem tud alkalmazkodni a másikhoz, illetve azt hiszi, hogy ha nála 2 óra van, akkor igenis nálad is pontosan 2 legyen.


Biztos azért csinálod azt amit csinálsz, azért veszed fel azt amit viselsz, mert neked az tetszik. Sajnos sok ilyen ember van, aki ezt figyelmenkívül hagyja és csodálkozik, hogy nem marad meg mellette senki.


Nem te vagy az első, aki emiatt hagyta ott a párját, sőt ismerek is olyan közeli illetőt, akinek ilyen a természete, és elviselhetetlen.

2013. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Elég kiállhatatlan a barátod, én egy percet nem bírnék ki egy ilyen ember társaságában :/
2013. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Sztem tipli
2013. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

mond meg neki, hogy ez a te életed, had csináld már azt ami neked jó.

ha fintorog, illetve pofákat vág, akkor mond neki, hogy jó elegem vna belőled msot van vége.

Ha jön könyörögni zavard el, semmi mesét ne higyj el neki, ohgy megváltozik, stb. nemfog úgysem!


Hagyd el, és sztem néhány nap mulva jönni fog mint egy pincsikutya utánad. te emg elzavarod, aztán nézelődhet majd.


itt a nyár, remek időszak a felejtésre!


Az én kapcsolatom is ingatag lábakon áll de nagyon. itt is én vagyok a hibás.

2013. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
nekem is volt ilyen barátom, a végére teljesen lelki beteg lettem, mert úgy éreztem, nem vagyok elég jó. Otthagytam, bánom, hogy nem hamarabb. Komoly önértékelési gondot tudnak okozni az ilyen emberek, én szakítanék vele.
2013. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott.
2013. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen nyugodtan mondd meg neki. hogy azért, mert te ilyen vagy. Keressen magának valakit aki megfelel neki. Ettöl a pillanattol kezdve te is ezt teszed. (És tedd!!)
2013. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerek egy dalt (ugyan még nem énekelte meg senki, de az ilyen kérdéseknél van egy dallam, jön a szöveg is): szakíííts vele, dobd ki a p*csááába
2013. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!