Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton kritizál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton kritizál, ami nekem sértő. Hogyan reagáljam le?

Figyelt kérdés
Ha valami hülyeséget mondok,azt mondja szőke...A tájszólásomat is megkommentálja...Csak én nem tudom,hogy minderre hogyan regáljak.Mit tehetnék?Visszavágni nem tudok!:( Segitsetek!
2008. szept. 28. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hagynám hogy sértegessen...ez megalázó!! Mond neki fejezze be vagy otthagyod! Ha nem számít neki és folytatja te sem vagy számára fontos! De azt ne hagyd h megbántson...semmi értelme! :(
2008. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi az h kritizál? van joga hozzá?? vagy sokkal jobb mint te? szerintem nem!!!! minden ember egyforma. Mond meg neki hogyha mégegyszer kritizál elhagyod... és eddig miért nem szoltál neki? félsz tőle? álj a sarkadra és mond meg neki hogy ez neked rossz és hogy hagyja abba!!!!4



sok sikert

2008. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

természetesen ne hagyd hogy piszkáljon!!!

ha nagyon bánt akkor próbálj vele beszélni, de viszont ha nem hagyja abba akkor ,,fenyegesd" meg valahogy.pl hogy elhagyod vagy nemtom :)

de azért én személy szerint nem hagynám hogy b*szogasson!!!

S O K S I K E R T

2008. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2008. szept. 28. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért kritizál, hogy bántson, vagy azért, mert hülyéskedik? Én is szoktam hülyülni kedvesemmel, mondjuk ő vissza is vág és nálunk ez csak ökörködés.
2008. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát aki odáig megy egy kapcsolatban h sértegeti a párját, az nem is szereti. Nehogy már azon görcsölj h vágj vissza, eleve ilyennek nem is szabadna lennie, h ő sérteget! Sztem beszélj vele nyíltan erről, h ez neked rosszul esik és nézd meg mit lép. Ha fogja az adást az jó jel, ha meg nem érdekli akkor a pasi nem is szeret igazán.
2008. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem sértegetni akar, akkor ilyen természete van. Van ilyen, aki így áll a világhoz... mondd meg neki, hogy neked rosszul esik, hogy állandóan kritizál - még akor is, ha javítani akar. Mondd meg, hogy mindig gondolja meg: fontos-e annyira az adott eset, hogy szóljon érte - de inkább szedje össze, és majd később, nyugodt körülmények között beszéljétek meg.


Ha viszont valóban csak sérteget (és ezt ő is így gondolja), akkor mondd meg neki, hogy ezt te nem fogadod el. Döntsön, hogy veled akar-e maradni.

2008. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, hogy utólag válaszolok egy tizenegy évvel ezelőtt kiírt kérdésre, de erre utólag is azt mondom, hogy ami a szívén, az a száján. Kedveskéim véleménnyílvánítás szabadsága van!. Tehát nincs törvénybe szabályozva, hogy párkapcsolatban, vagy egyéb esetben nem szabad kritizálni. Én megmondom a tutit, ha valami sz*r azt kész onnantól le***rom. Na még valami heee?
2019. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!