Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel neten beszéltem csak eddig. Küldött már magárol képet.Ha látom elkezd verni a szívem de nem tudom elképzelni magam vele. Nem testvéri szeretet, nem testi vonzódás, nem szerelem, nem szeretet (mint barátot azért persze szeretem), nem útálat, nem sajnálat... nem tudom mi... furcsa mert mintha hozzá kötözne valami. Eddig csak neten beszéltünk. Szerintetek mi ez? Éreztetek már ilyet?
2013. aug. 2. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, eddig 6 hónapja vagyunk együtt.
2013. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2013. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy srác, akivel csak neten beszéltem eddig... Nagyon kedves, ésnagyon szeretek vele beszélgetni, de én sem tudom magam elképzelni vele... Furák vagyunk, mi nők... :D
2013. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy furák vagytok. Amikor meg elhívunk randizni, akkor meg húzzátok, halasztgatjátok. Miért?
2013. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi ez az érzés?... (lent)

Hüvelygomba! X)

2013. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fellángolás. :)
2013. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívritmuszavar
2013. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es lehet, hogy igazad van :P
2013. aug. 2. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert még nem találkoztál vele. A nôk akkor éreznek vonzalmat ha meg van a személyes találkozás is. Addig nem tudják eldönteni mit éreznek. Mert éreznek valamit, de csak írás alapján nem biztosak az érzéseikben.
2013. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem. És olyankor mi van, ha már egyszer találkoztunk személyesen is, azután egy ideig fb-on beszélgettünk, aztán meg csak nem akart személyes találkozóra sor kerülni még egyszer?
2013. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!