Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Jobban bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Jobban bejön a divatos nő?

Figyelt kérdés
Én az a típusú nő vagyok, aki nem követi a divatot. Nem veszek fel virágmintás legginst, tapadós nacit, ingruhát, sarut, stb, mert ezek nem állnak jól. De egy barátnőm szerint akkor is ilyesmit kéne hordanom, mert topis, aki nem divatosan öltözködik. Szerintetek muszáj divatos cuccokat hordani akkor is, ha azok előnytelenek? Nekem eddigi tapasztalataim alapján úgy tűnt, hogy a férfiak kb let*jják, hogy a divatnak megfelelő ruha van-e a nőn, ha az alkatának megfelelően csinosan van felöltözve. Mit gondoltok?
2013. aug. 2. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jók az eddigi tapasztalataid.
2013. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
öltözz előnyösen, az lehet hogy csinosabb is és jobban néz ki
2013. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én mint lány mondom, hogy ez hülyeség. Az nem igaz, hogy aki nem öltözködik divatosan, az topis. Egyáltalán nem topis, nem mindenkinek fontos a divat, és ez így van rendjén. Szerintem a fiúk nagy része azt sem tudja, milyen a női divat, egyébként.
2013. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kevésbé jön be a divatos nő. Ami divatos, az 99%-ban ízléstelen.
2013. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem az a nő tetszik aki divatos, hanem akinek stílusa van. de ugye a divatot meg lehet vásárolni de a stílust nem..
2013. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha jól áll rajtad valami akkor megnézlek,úgyis az idomok számitanak :) az ilyen fashion victim kinézetűeket meg hamarabb röhögöm ki mintsem tetszenének.
2013. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4 - mondom, a pasik nagy része nem tudja, mi a divatos :D

A divat nem ízléstelen, csak sok csajról, akik ízléstelenül öltözködnek, elhiszik, hogy az divatos. :D

2013. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem telt alkatom van, és ezért nem hordok rikító színű és fehér nadrágokat például. A barátnőm szerint pedig hordjak sárgát, meg fehéret, de nekem a telt nőkről, akik kanári tapadós nadrágokban járkálnak, inkább a nevetséges, mint a divatos ugrik be. Meg hogy hordjak legginst, de szerintem a leggins épphogy a vékony lányoknak áll jól.
2013. aug. 2. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:

nem gondolod h kicsit féltékeny a barátnőd?

nálam is volt ilyen (nem majmolom a divatot már csak anyagi okok miatt sem) mégis folyton megbámulnak mindenhol.

2013. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod a dolgokat.

Az én párom pl. kifejezetten hidegrázást kap ezektől a neonszínű, testhez simuló nadrágoktól, régen rövidebb volt és akkor biciklis nadrágnak hívták, ma meg már mindenki ezt hordja, akit bekebelez a "divat".

A csúcs az, mikor ehhez még egy óriási neonszínű rózsát is tűznek a hajukba, nekem mindig az jut eszembe, hogy azonnal kitépném a hajából.


Manapság a divat nem más, mint hogy a lányokból feltűnő k*rvát, a fiúkból pedig b*zit formál. Borzalmas!


32/N

2013. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!