Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találkozzak így vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozzak így vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nagyon tetszik de még csak neten írtunk egymással. Tervezgetjük, hogy találkozunk de az én szüleim biztos nem engednék meg mert jönnének azzal, hogy túl fiatal vagy, nem lehetnek még érzéseid stb. ( igaz, hogy még fiatal vagyok=13 éves de attól még én is lehetek szerelmes...). Szóval az a lényeg, hogy úgy kell, hogy találkozzak vele mikor egyedül vagyok mert akkor nem tudják ha pl. elmegyek vele sétálni vagy ha megnézünk egy filmet. Heti 3-4-szer szoktam egyedül lenni van mikor kevesebbszer... DE neki se jó mindig tehát nehéz megoldani. Meg ugye az sem 2 ft, hogy lejön hozzánk és nem akarom kizsebelni adnék neki rá oda, hogy azért felesbe fizessük de ha kapok pénzt az mindig anyukámnál landol főleg hónap végén. Hogy tudnánk így találkozni? Kérlek adjatok valami tanácsot! Előre is köszi.

2013. aug. 2. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
menj aludni.jó éjt!
2013. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már bocsi de 5 órakor minek aludjak? -_-
2013. aug. 2. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz ezt megoldani :\ Szerintem beszéld meg a szüleiddel.. nem fognak ezért el ítélni. Mond nekik így legalább megismerik az udvarlódat.

Sok sikert!

2013. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De egyszerűen lehetetlen velük beszélni. :( Egyszer mikor véletlenül nagy faggatás után elmondtam ki tetszik ez volt a válasz: Jaj hagyjad már még kicsi vagy nem lehetsz te szerelmes, nem kell neked semmi.

Szóval ha még találkozásról is lenne szó biztos nem engednék meg :/

2013. aug. 2. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egy 13 éves lány szerelmes? Nem értem a szüleid.:D
2013. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem :D De ha az kell, hogy titokban találkozzak vele akkor nekem úgy is okés. Majd ha lesz valami esetleg 1 év múlva elmondom xd
2013. aug. 2. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak egy dolgot szeretnék hozzáfűzni: mindenképpen nyilvános helyen találkozzatok először, ahol sokan vannak!

Neten bárki lehet bárki... és tudod, a leánykereskedők profik abban, hogy helyes kamaszfiúnak adják ki magukat....

2013. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom csak is olyan helyre mennénk. Pl. először séta aztán ha meggyőződtem róla, hogy tényleg normális akkor megnézünk egy filmet nálunk vagy ilyesmi :)
2013. aug. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!