Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szerelmet vallott nektek egy lány/fiú, de ti nem viszonoztátok az érzéseit, viszont később egyszercsak mégis beleszerettetek az illetőbe?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
jah most én is igy jártam XD
2009. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mostani barátom amikor először mondta, hogy szerelmes belém, csak habogtam, erre nem számítottam, valami kezdett bennem kialakulni, de közel se volt ahhoz, amit ő mondott, túl gyors volt ez a tempó...


most már jobban szeretem, mint bármely eddigi pasim.

2009. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt:) a mostani barátommal, szerelmet vallott nekem,de én akkor még nem éreztem iránta barátságon kívül semmit, időt kértem tőle és ahogy telt az idő, már kezdtem úgy is viszonyulni hozzá mint pasihoz nem csak mint haverhoz, és ez így kialakult:) azóta is együtt járunk most már 2 éve és IMÁDOM(L) :)
2009. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Épp most=D

De aztán beleszerettem:D

Hogy most mi lesz azt még nemtom:D

2009. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!