Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt, hogy ugyanúgy megvessem a lányokat/nőket, mint ahogyan ők is megvetnek engem? 31/F

Figyelt kérdés

Eléggé ocsmány fejem van, lánytól még önzetlen kedves szót nem kaptam, csak érdek miatti műmosolyt és műkedvességet (pl. üzletben, étteremben, stb., ahol érdeke, hogy kedves legyen a vevőhöz).


Egyfolytában próbálom beleszugerálni magamba, hogy mennyire utálom a női nemet, hogy ne bámuljam már őket, egyáltalán nincs egyre se szükségem, de nem sikerül, nem tudok úgy hozzájuk viszonyulni, mint ahogyan ők hozzám.


2013. aug. 2. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Küldenél esetleg képet?
2013. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért nem próbálsz változtatni 1 kicsit magadon? egyébként küldenél 1 fényképet? kíváncsi vagyok miért mondod,h. ocsmány
2013. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdeke, ez hozzátartozik a szakmához. Ha valahol parasztok velem, oda nem megyek vissza, ha kedvesek, akkor sanszosabb. Elzavarják, ha bunkó, a kedvességért nem kap bónuszt - főleg, hogy már borravalót sem lehet adni kb sehol.


A leírtak alapján szerintem te épp eléggé megveted a nőket, nem értem hol a hiba.

2013. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Eléggé ocsmány fejem van, lánytól még önzetlen kedves szót nem kaptam,"


Ha szar az ebéd, én sem mondom,hogy finom volt

2013. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Képet csak úgy nem teszek ide fel,


A 4. válaszolónak nagyon poénos a hozzászólása, van benne igazság.

2013. aug. 2. 19:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kérdezö, de menj el inkább egy pszichiáterhez, nehogy az üldözèsi màniád miatt tíz év múlva az én gyerekeimet gyilkold halomra. Nekem ne akard bemagyarázni, hogy mèsz az utcán ès jöttödre elhervadnak a virágok meg összesúgnak a nök...


Nekem is voltak, vannak "ocsmány" barátaim -bár nem tudom, hogy lehet így beszèlni egy emberröl -, akikhez elèg sok kedves ès önzetlen szavam volt. A munka során meg kb. az utolsó gondolatom volt, hogy azzal foglalkozzak, hogy nèz ki az ügyfelem/vendègem.


Szóval, legyèl szíves a köz nevèben orvoshoz fordulni.

2013. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

úgy vettem észre hogy nem csak a szépség hanem az ész is hiányzik belőled:

az hogy nem tartanak vonzónak nem azt jelenti hogy megvetnek,azzal pedig hogy utálod vagy nem a női nemet semmi köze ahhoz hogy a nőkhöz vonzódsz

2013. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te egy totál elmebeteg vagy, komolyan. ijesztő :O

Sztem keresd a férfiak társaságát, nagy sok jó testű, szép férfi van. Nem kell neked a nőkkel foglalkodni :D

2013. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6-os:

Kár attól félned, nem vagyok gyilkos hajlamú.


8-as:

Nem vagyok elmebeteg! Egyáltalán nem vonzódom a férfiakhoz, ráadásul velük sem tudok jól kijönni, mert a totál vesztes jellemem miatt ők is lenéznek.

2013. aug. 2. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem "ocsmány"-nak neveznélek, inkább tehetetlennek. Szerinted eleget próbálkoztál? Az egyik ismerősöm egy adonisz illetve annak az ellentéte még annál is rosszabb DE mégis megtalálta a párját! Szimplán jó szövege van és vág az agya! Remélem érted mire célzok, és végül eléred azt amire vágysz!
2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!