Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt, hogy ugyanúgy megvessem a lányokat/nőket, mint ahogyan ők is megvetnek engem? 31/F

Figyelt kérdés

Eléggé ocsmány fejem van, lánytól még önzetlen kedves szót nem kaptam, csak érdek miatti műmosolyt és műkedvességet (pl. üzletben, étteremben, stb., ahol érdeke, hogy kedves legyen a vevőhöz).


Egyfolytában próbálom beleszugerálni magamba, hogy mennyire utálom a női nemet, hogy ne bámuljam már őket, egyáltalán nincs egyre se szükségem, de nem sikerül, nem tudok úgy hozzájuk viszonyulni, mint ahogyan ők hozzám.


2013. aug. 2. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

akkor még nem gondoltál arra hogy nem a nőkben van a hiba és őket kéne utálnod hanem magadon kéne változtatnod?

szánalmas vagy

2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Önbizalommal, jó dumával, humorérzékkel, intelligenciával bármilyen külsőt lehet kompenzálni és nagyon jó csajokat is összeszedhetnél. Sajnos ez egy ördögi kör, mert persze, hogy így nincs önbizalmad, de így csajod se lesz. Hidd el ezt nem foghatod csak a külsőre, láttam már nagyon ronda férfiakat (nem gazdagok) gyönyörű, okos nőkkel, mert nem mind felszínesek. Valószínűleg azért nem kapsz őszinte mosolyt, mert taszítja őket az életuntságod, szerencsétlenséged, ellenszenved irántuk. Nekem sincs önbizalmam, de a visszajelzések alapján mások nagyon szép lánynak tartanak, és képzeld többször voltam már szerelmes átlagos vagy kifejezetten ronda fiúba, sőt volt, aki vissza is utasított. Ennyit a külsőről.
2013. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!