Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek 15 évesen szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek 15 évesen szerelmes?

Figyelt kérdés
a fiúval nagyon jóban lettünk márciusban,szerelmet is vallott, de most egy hónapja kiment Hollandiába élni.ezen a héten hazajött, és 18.-án megy vissza. nagyon sokszo sírtam már miatta, amikor nem írt vissza, vagy nem kezdeményezett, meg amikor kimennt.és ma is sírtam, mert nem láthatom már, max ha hazajön, de évente 1szer,2szer fog hazajönni.a nyár további részét pedig a családjával tölti.szerintem tényleg szerelmes vagyok.

2013. aug. 2. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz! :) Édi.
2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem biztos

kedveled, az nyilvánvaló, de hogy szerelem-e, az nem biztos

2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kis lány te szerelmes vagy:PP nagyon aranyos vagy:))
2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél szerelmes? :D
2013. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jozsko válasza:
Igen lehetsz, de majd a tavolsag megoldja :) minden bizonnyal kicsit idosebb az illeto ha amr kulfoldon van. ha nem jelentkezik a szerelmes erzet egyszer csak elmulik jobb is igy. Ha valakiert sokat konnyezunk nem nagyon jelethet jot :)
2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy az egyszer szent! De hogy ebből párkapcsolat nem lesz az kétszer szent!
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5---- True story :)
2013. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eskü sokat segítettetek:) amúgy15 éves ő is,csak az apja kinnt él és kiköltözött hozzá..
2013. aug. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!