Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már így? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már így? Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök! Két férfit szeretek. Mindkettő nagyon rendes, kedves, mindig jó hozzám. Az egyik a férjem (másfél év ismeretség után mentem hozzá, három éve vagyunk házasok), a másik pedig a legjobb barátom, aki történetesen fiúból van. Azt tudom, hogy a barátom már régóta szerelmes belém, de nekem mindig csak egy barát volt...illetve mostanáig. Már többször is szerelmet vallot nekem, mikor tinik voltunk (egyébként 15 éves korom óta ismerem), de most, legutóbb, megint bevallotta, hogy nagyon szeret. Annyira megsajnáltam szegényt, hogy hát... megcsókoltam. Aztán pedig le is feküdtünk. (Tudom, ez nagyon k.rvás dolog). De nagyon jó volt a szex. Úgy értem, ilyen jó már nagyon régen volt. A férjemnek még azóta sem mondtam el. Borzasztó bűntudtaom van, mert megcsaltam, de ugyanakkor a barátomat is nagyon szeretem. Észrevettem, hogy ha például más nővel látom mostanában, akkor elfog az irigység. Úgy érzem belé is szerelmes lettem. De a férjemet is nagyon szeretem. Nem hűlt ki a házasságunk, nem untam meg. Nagyon szeretem. Mikor a férjemmel vagyok, akkor úgy érzem Ő életem szerelme, mikor a barátommal meg úgy, hogy Ő. Ráadásul egy féléves kislányunk is van a férjemmel, és nem tudom mitévő legyek.

Egyszerűen már nem bírom! Segítsetek!

25L


2013. aug. 2. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ostoba, önsorsrontó tevékenység. o_O
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén sajnálom szerencsétlen férjedet. Ha jól akarsz cselekedni akkor elválsz tőle. Nem szeretheted igazán ha képes voltál ilyet tenni vele. Ez nem Qrvás dolog hanem szemét, önző, gerinctelen féreg dolog. Undorító vagy.
2013. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kutya is jó dolgában veszik meg.
2013. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Vannak ennél sokkal rosszab dolgok is.

Emberek vagyunk, hibázhatunk. Nyugi, az idő multán jobb lesz majd.

2013. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szergej55 ***** válasza:
56%
Ez nem volt szép, és enyhén fejeztem ki magam.
2013. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Büdös céda vagy te, mindig is az voltál!
2013. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Ne foglalkozz a sok prűd bunkóval. Akik megértenek téged, azok nem olyan aktívak mint a sok troll.

Persze a megoldást én sem fogom tudni neked megmondani, mert talán nincs is megoldás. Ha nekem kellene dönteni, a férjemmel maradnék és néha dugnék a barátommal. Így egyben marad a család, a gyerek két szülővel nő fel, a férjed boldog lesz (úgyis félre fog dugni ő is, ha eddig nem tette meg)

Hidd el borzasztó sokan vannak ugyanúgy mint te, csak kevesen vallják be. akik meg itt szidnak, egyszerűen csak szűk látókörűek és nem látják hogy körülöttük is sokan csináltak már ilyet.

2013. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a kommenteket!
2013. aug. 4. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem prűdség a tisztesség. Idősebb vagyok, de még csak hasonlót sem hoztam össze soha. Mivel ez gerinctelenség.
2013. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell fiatalon megházasodni és lebabázni! Nem ismerlek, nem ismerem az életedet, így ítélkezni sem tudok. Lehet, hogy olyan környezetben nőttél fel, ami erőltetett, hogy menjél férjhez és szülj gyereket.


Nem vagyok prűd, eléggé liberális nézeteket vallok, elfogadom a szingliket, a melegeket, leszbikusokat. Az egyetlen mondhatni becsípődésem, hogy legyen őszinte az ember a másikkal.


Ha még mindig a barátodról ábrándozol, akkor valami probléma csak van. A férjednek mindenképpen el kellene mondanod az igazságot. Ennyivel tartozol neki. A gyereked pedig ha még egy éves sincs, inkább most menjen szét a család, mert ez már nem család. Neki lesz rosszabb, ha ő lesz az, aki összetartja ezt a halott kapcsolatot. Hidd el, tudom, ez nem indok, ez a legrosszabb, legkegyetlenebb dolog, amit a saját gyerekeddel elkövethetsz, ha hazugságok halmozódnak egy családban. Mert előbb-utóbb úgyis kiderül és minél tovább húzod, annál nagyobbat fog robbanni.


De neked sem jó, hogy azért szeret a férjed, amit ő gondol rólad, közben meg ilyen titkokat őrizgetsz magadban.


Végszóként még annyit, hogy megkockáztatom, ezért van sok ember ennyire rossz véleménnyel a férjüket, barátjukat megcsaló nőkről, mert mindig titkolóznak, soha nem mernek odaállni és bevallani.


Mitől féltek? Kiharcoltátok az egyenjogúságot, de az alapvető tisztességet és gerincességet már nem meritek bevállalni? Mitől féltek? Hogy ha odaálltok a megcsalt férjetek elé és bejelentitek, hogy "Igen, sajnálom, megcsalalak." ezzel TISZTA VIZET ÖNTVE A POHÁRBA, akkor rátok omlik egy hegy?


Ha agresszív (akkor nem kellett volna kezdeni sem vele), akkor hívhattok valakit, bármelyik férfi, akár csak barát szívesen segít ilyen helyzetben egy nőnek csak annyival is, hogy ott áll és biztosítja a terepet.


Egyszerűen nincs olyan indok, hogy ilyen titkot őrizgessen az ember. Főleg ha szereted, annyival tartozol neki, hogy nem manipulálod és tartod őt boldog tudatlanságban.

2013. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!