Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy ki akartatok hátrálni egy kapcsolatból, de ennek ellenére annál jobban komolyodtak a dolgok a másik fél részéről, de ti nem éreztétek ugyanazt?

Figyelt kérdés

... és így nem akartátok megbántani


Tapasztalat? Tanácsok?


2013. jan. 5. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem már rohadt sokszor előfordult, hogy az illető megijedt attól, hogy kedvelem és komoly szándékaim vannak nem csak kihasználom, meg franc tudja és kidobott mielőtt lehetett volna valami.


Én elfogadtam, hagytam, kiléptem az életéből, majd mikor 2-3 rib@nc átkúrta a fejét vagy kihasználta, utána jött magyarázkodni, hogy izé talán mégis velem kellett volna maradni, mert én normális vagyok.


Ez egyébként valami kib@szott idegesítő dolog... -,-


21L

2013. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!