Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel előfordult már...

Valakivel előfordult már olyan, hogy azt mondták kislányt vártok de ti úgy éreztétek, hogy ez biztosan fiú? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Nekem most azt mondták, hogy kislányt várok de én nem hiszem el. Úgy érzem fiú. Olyan érdekes érzés tölt el amit nem tudnék megmagyarázni.
2012. okt. 15. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérem. December elejére van kiírva, és annyira mindenképpen fiút szerettek volna, (pedig 1. baba lesz), hogy hiába mondják neki már régóta 100%-ra hogy kislány, ő nem akarja elfogadni, és mindig csak arról beszél, hogy hátha mégis fiú lesz.
2012. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mai orvostudományban, főleg a gyakori vizsgálatok miatt szerintem ennek nagyon kicsi esélye van.
2012. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az elejétől úgy éreztem, 100%, hogy fiam fogant.

24 hetesen mondták, hogy kislány, akkor kicsit csalódtam, de azóta már elfogadtam és nagyon örülök.

32 hetesen szintén megerősítették, hogy kislány, mi is láttuk a nemiszervét, nincs okom kételkedni.

2012. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy milyen uh.után mondták.

Ha profi gépen néztek és jó ultrahangos akkor a 20.hét körül már 90%ra megmondják.


Ha még kisebb a babád akkor előfordulhat tévedés.

Sokaknak mondtak tévesen nemet a 12-18.hét között.

2012. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy éreztem az első pillanattól, hogy kislány, de a 19 heti 2D-s UH-on azt mondta a dokim, 95%, hogy kisfiú. Ezt követően 2x is voltam 2D-s UH-on, de mindkétszer úgy fordult, hogy nem lehetett látni, de mondta az orvos, hogy ha ő fiút mondott 95%-ra, az nemigen változik. 31 hetes UH-on aztán kiderült, hogy mégis, mert puncija van... :D

4D-n is megnéztük, én is láttam.

Szóval hiába a modern technika, bármi megtörténhet... :D

2012. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én eddig nem nagyon hittem ebben.

Már van 2 fiam, a 16 hetes 4d uh-n azt mondták, szinte biztos, hogy a 3. is fiú. Míg a fiúknál azonnal elhittem, most valahogy nem. Úgy gondoltam, hogy szerintem ő nem fiú. Azóta 6x bizonyosodott be sima és 4d uh-kon, hogy jól gondoltam én, ő bizony kislány lesz.

Én sem tudom megmagyarázni ezt az érzést főleg úgy, hogy eddig eléggé szkeptikusan kezeltem a témát. :)


37 hkm

2012. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó.


nekem is tippre fiút mondott a dokim a 16.héten.

Én is úgy vagyok mint te.Mindegy csak egészséges legyen,de annyira nem érzem fiúnak és csalódás lenne,ha az anyai megérzéseim ennyire ne működnének.


Gratulálok a kislányhoz!

2fiús anyuka és 20hkm:)

2012. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, ez anno az én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

:)

2012. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

Jövő héten talán kiderül.Megírom neked,köszönöm hogy írtál.


Egyébként én is láttam az uh.ot és nem láttam kukac félét.

A 2nagynál egyből előugrottak és már a 12.héten én is láttam mire mondja,hogy srácok lesznek.

2012. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!