Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kért bocsánatot most a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kért bocsánatot most a csaj?

Figyelt kérdés

A csajt novemberben ismertem meg,élőben tök más volt,úgy éreztem hogy tetszem neki,neten (fb-n) mindig én írtam neki egy kis idő után,ő sose írt..

egyszer elhívtam,azt mondta az apjánál van.

másodszor elhívtam : ha jó idő lesz,majd fel se jött szünet végéig.(Téli szünet)

Azután nem kerestem egészen mostanáig,mert véletlenül buszon összefutottunk,mosolygott,belikeolta a képemet életében először..

aztán ráírtam,elhívtam (2 hete,mai hétre terveztem,de nem mondtam pontos napot..) mondta hogy majd meglátjuk,lehet hogy közbe jön valamelyikőnknek valami.Akkor nem voltam otthon,és fixálni szerettem volna..azután még beszéltünk 1x,de folyton én dobtam fel témát,majd amikor elegem lett és nem írtam neki semmit(persze ő se nekem,30 perc után) mondtam hogy : azért te is írhatnál valamit.. erre ő : bocs,nem voltam gépnél,fürödtem, de közben kommentelgetett..

Tiltólistán van most,többet nem írok neki..Gondolom neki is a selyemfiúk tetszenek,nem egy normális magas fiú,jóképű fiú..


Ez volt június vége felé,most tegnap írt hogy,nem szeret haragban lenne emberekkel,és bocsánatot kért,mondtam hogy minek,ő meg a legutóbbi beszélgetés vége miatt kért,nem vágom most..tartalék lennék neki vagy mi ?Szamár is jó most neki?Aztán lement 20 perc beszélgetés után,de én megfogadtam többet én nem írok neki..

Minek kér bocsánatot nem vágom.


2013. aug. 2. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd a pic.sába az ilyeneket..azért kért bocsánatot mert ő se tudja
2013. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Gondolom neki is a selyemfiúk tetszenek,nem egy normális magas fiú,jóképű fiú.. "


Szerintem meg az egódat nem bírja.

2013. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 : Nem vagyok egóista,de 185 cm vagyok,és sokak szerint jóképű.(15 éves vagyok...)
2013. aug. 2. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek van,kell,hogy legyen egy természetes egoizmusának lennie
2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes az ilyennel foglalkozni.
2013. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért kért bocsánatot mert kár lenne érted, ha mindig haragudnál rá


jó valakit lelki szemetesládának meg játéknak használni

2014. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!