Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki, ha egy csaj kérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki, ha egy csaj kérdezi meg a pasit, hogy nincs e kedve találkozni vmikor? (én 20, a pasi 26)

Figyelt kérdés
Régebben elutasítottam, de nem konkrétan mondtam azt, hogy nem akarok tőle semmit, csak lehet o annak vette..
2013. aug. 1. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ha ciki lenne akkor mi van? Emiatt lemondanál a lehetőségről, hogy megismerd a lehetséges jövendőbelid?
2013. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok, koszi :)
2013. aug. 1. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
nem ciki! L/22
2013. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi ciki nincs ebben.

26/F

2013. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem adod elő nagyon idiótán, akkor mért lenne gáz? Nem a kezét akarod megkérni. :D 23f
2013. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
dehogy ciki 38N
2013. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akarod a fa*szt vagy sem? még egyszer nem fog elhívni csak úgy...
2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyenrangú felek vagytok. Bármelyikőtök kezdeményezhet randit, beszélgetést, szexet, bármit.
2013. aug. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!