Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi 3-4 önkielégítés sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 3-4 önkielégítés sok?

Figyelt kérdés

Naponta minimum 3x de van amikor 5x is magamhoz nyúlok és kielégítem magam.


Függő lettem?



#önkielégíés
2013. aug. 3. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" ma 10:28"


És kit nevezünk felnőttnek? Mitől lesz az? Definiálnia kellene a doktor úrnak...


"ma 10:21"

Nem értek veled egyet, csak a sport részével. Az bizony nagyon jól levezeti az energiákat, szóval én is ajánlom a sportot: bicajozás, futás, úszás stb stb



"Függő lettem?"

Ahhoz, hogy megtudjuk válaszolni azt, hogy függő lettél-e ehhez bizony szükségünk van pár információra:

mikor kezdted el a rendszeres önkielégítést? Hány éves korodban?

mikor vesztetted el a szüzességedet?

mikor voltál pasival? tartós kapcsolatod van-e? mikor volt az utolsó kapcsolatod?

mikor szexeltél utoljára?

hány órát vagy egyedül egy nap? társas életed milyen?

milyen eloszlásban történik az önkielégítés? Azaz reggel, délben, este, tehát azonos időintervallumokban?

2013. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem fuggo lettel, hanem egyenesen haladsz az elhulyules utjan. Tenyleg olyan randa vagy, hogy senki, meg csak bottal sem piszkalna meg?


Mert ha nem, akkor ideje lenne osszeszedni magad ... vagy csapj fel prostinak, abbol legalabb penzed lenne, de igy csak borkemenyedeses lesz a "mokuska".


Amugy pedig: ki a francot erdekel, hogy hanyszor maszturbalsz? Igy akarsz pasit fogni .. es itt? Beteg vagy kislany, nagyon beteg.


Probald meg egy sundisznoval ... majd leszoksz rola :)

2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es, okoska valaszolo:


Orvosi ertelemben felnott, minden ivarerett egyed.

Tarsadalmi felfogas szerint az a felnott, aki onallo eletre kepes es nem fugg semmitol/senkitol.


Nincs semmi ok a maszturbalasra, hiaba probaltal meg kulonbozo indokokat felsorolni. A szex es a szerelem partnerfuggo es amugy is az ember tarsas leny ... beteges az az ember, foleg a gondolkodasa, aki nem a normalis eletre torekszik (ergo nem a tarstalalasban keresi a megoldast, hanem ononmagatol).


Ilyen mennyisegu maszturbalas kimondottan patologiai eset! Es meg csak esszeru magyarazat sincs ra. Pszichesen is sokat rombol, hiszen onkielegites kozben az ember fantazial, a kepzelges pedig hamar atfordulhat lelki torzulasba es konnyen perverz lesz az ilyen delikvensbol.

2013. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

semmi baj, nekem ez az adag néha reggel is megvan.

több párom is azért hagyott el, mert kikészült, a sok szextől.

fura, de a csajok nem szeretik, ha állandóan csinálni akarom.

szerencsére most kifogtam egy nimfomániás partnert, jól kiegészítjük egymást.

ma reggel az udvaron kergettem meztelen, a szomszéd meg csak lesett , de mi is hogy kinn volt.:)

2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"ma 11:51"

"Ilyen mennyisegu maszturbalas kimondottan patologiai eset! Es meg csak esszeru magyarazat sincs ra. Pszichesen is sokat rombol, hiszen onkielegites kozben az ember fantazial, a kepzelges pedig hamar atfordulhat lelki torzulasba es konnyen perverz lesz az ilyen delikvensbol."


Hát pszichológiát nem tanultál, vagy sokat hiányoztál az biztos, de úgy nagyjából mást sem hiszem....

A képzelgés átfordul lelki torzulásba, és perverz lesz? Miért szerinted ez egy sorozatgyilkos lesz, vagy mi? (-:

Mutassál már egy diagnózist,ami azt mondja, hogy napi háromszori maszturbálás patológiás? Mitől lenne patológiás?

akkor kóros, ha ez kényszeres, görcsös, és a hétköznapi tevékenységek rovására megy, de ezeket nem tudjuk még, mivel a kérdező nem válaszolt.... vagy te priviben kérdezted, vagy máshonnan van információd, ha igen, akkor elnézést, és te előnyben vagy velünk szemben.


"Nincs semmi ok a maszturbalasra, hiaba probaltal meg kulonbozo indokokat felsorolni."


Nincs semmi ok? Honnan tudod, kérdezted, priviben, vagy honnan tudod?

Indokokat soroltam fel? Szerintem csak kérdést....


"A szex es a szerelem partnerfuggo es amugy is az ember tarsas leny ... beteges az az ember, foleg a gondolkodasa, aki nem a normalis eletre torekszik (ergo nem a tarstalalasban keresi a megoldast, hanem ononmagatol)."


Igaz dolgokat írsz, csak ezek nem így függenek össze.... hosszú lenne ezt leírni, és nem is ide illik, így nem is írok többet, tessék egy szexuálpszichológus rövid memoárja az önkielégítés témáról:

[link]

2013. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a heti 3 is :D
2013. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!