Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyi volt a leghossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi volt a leghosszabb idő amíg egyedűl voltatok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és soha nem volt még párkapcsolatom, csak 1éjszakás. a rokonaim kezdik azt hinni hogy nem vagyok normális, vagy hogy leszbi lennék, pedig csak nem jön össze senkivel.

2013. aug. 3. 11:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
Lassan 3 éve, nehéz egy normális lányt találni, sajna. 20/f
2013. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Leszámítva egy 4 hónapos kapcsolatot gyakorlatilag ami óta megszülettem :)


24 F

2013. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fene tudja. talán 2 év.

Nekem is inkább az egy éjszakás kalandok jönnek össze, nem találok egy normális lányt sajnos.

Most is már fél éve hogy nincs barátnőm. A legutóbbi kapcsolatom is tartott bő 3 hónapig majd lelépett egy másik tag miatt. Ez van sajnos ilyen az én sorsom, de őszintén szólva én tökéletesen elvagyok egyedül is. Igaz hogy néha unalmas de engem annyira nem zavar, de örülnék is egy normális párkapcsolatnak 21/F

2013. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!