Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A falra tudnák mászni mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falra tudnák mászni mikor bámulnak, kifejezetten mikor azért áll meg egy pasi a zebránál, hogy azt nézze hogy megyek át! Sok nő ezt élvezi engem miért idegesít? És ti pasik.

Figyelt kérdés
...Miért nem tudtok úgy végig menni az utcán hogy nem legeltetnétek a szemetek?
2013. aug. 3. 13:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában jól szokott esni , ha megáll egy autós ,hogy át tudjak menni a zebrán . Jobban esik ,mint mikor kénytelen vagyok ácsorogni,mert minden autó száguldva közeleg és ha nincs jelzőlámpa ,hát akkor esze ágában sincs megálni és átengedni végre . Szóval az jó dolog szerintem .
2013. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít... olyankor zavarba jövök és mindig "orra akarok esni" :-D Biztos bennem van a hiba, mert inkább örülnöm kéne , hogy felkeltem a férfiak figyelmét , viszont én ilyenkor elszeretnék párologni. Lehet ez is az önbizalomhiányból fakad, mert hát nem is biztos, hogy azért néznek meg, mert tetszem nekik...

21N

2013. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mivan azokkal a nőkkel, akik olyan szinten kihívóan öltözködnek hogy megyek mögötte az utcán, és azon gondolkodom hogy hány évet kapnék ha ráugranék. :D
2013. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy túl kihívóan öltözködsz,azért néznek.

Mondjuk megértem,ebbe a nagy melegbe.Próbálj nem tudomást venni róla.

2013. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hatalmas probléma... ami szép azt meg kell nézni!
2013. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látszik kinőttem ezt a szégyenlősséget. Emelt fővel végig vonulok,ha átengednek. És jól esik néha az elismerő pillantás.
2013. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért néz hogy miért nem tudsz gyorsabban sétálni a zebrán. Vagy nem is téged bámulnak, hanem áttekert a horizonton mögötted E.T.
2013. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sajnállak, szegénykém! Ugye elnézed nekünk, hogy feláll tőletek, nőktől a farkunk?:P Jól írta valaki, hogy majd vén nyanya korodban visszasírod még ezeket az időket. :D
2013. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van kérdező...én is hülyét kapok ettől...van barátom és visszafogottan öltözködöm (pedig ilyen ge***cimelegben ezt nem lehet olyan jól megtenni, muszáj felvennem rövidgatyát....még csak nem is szoknyát ezek miatt a nyálcsorgató f@***ok miatt....). Engem is idegesít, úgy öltözködök mint egy arab nő, és még így is......nem tudom mit szólnak be mikor semmilyen testrészem nem lóg ki -.-
2014. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért,jobb lenne ha rádkiabálnának az utcán hogy "De ronda vagy!" ?
2016. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!