Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátom?

Figyelt kérdés
Félénk és visszahúzódó lány vagyok idegen társaságban de az iskolában barátnőimmel és otthon szeretek nevetni és szórakoztatni.Nagyon szeretek rajzolni és imádom az állatokat. Vékony és közepes de leginkább magas vagyok. A stílusom inkább sportos. Ja és imádok gépezni :D És még azt szeretném kérdezni, hogy az önbizalmamon hogyan lehetne javítani?
2013. aug. 3. 17:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Háát probálj meg minnél nyitottabb lenni nem tudok mást mondani de egyszer majd biztos találsz valakit aki hozzád illik
2013. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gépezz kevesebbet és járj el. Fuss, olvass sokat, garantált módszer, 2-3 hét, és rendbe jön az önbizalmad :)
2013. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kismutyesz_ ***** válasza:
Kíra te vagy az? Egyébként miért ne lehetne? Mozdulj ki egy kicsit. :) Én is olyan vagyok, mint te. A rajzolást leszámítva. 15/f
2013. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon válogatós v hülye, akkor lehet.
2013. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hú ti aztán gyorsak vagytok :D Értem és köszönöm a válaszotokat. :D
2013. aug. 3. 17:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát néha-néha hülye vagyok sajnos... xd
2013. aug. 3. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne bújj el otthon és ne gépezz annyit. Nyiss a külvilág felé bátran, csavarogj kicsit és lesz barátod. Ilyen egyszerű.
2013. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És majd kifelejtettem 13 éves vagyok...
2013. aug. 3. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Bárkinek lehet párja. Csak tenni kell érte.


Önbizalmon leggyorsabban pszichoterápiával, viselkedésterápiával lehet javítani, de vannak az interneten cikkek, könyvek amik segíthetnek.

2013. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8:

Akkor kicsit módosítok a # 9 hozzászólásomon. Nem kell terápia, csak menj el a barátnőiddel ide-oda. Ismerkedjetek. Nyár van, nem?

2013. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!