Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiktiv karakter, avagy segitse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiktiv karakter, avagy segitseg, meghulyultem?

Figyelt kérdés
sziasztok! a problemam a kovetkezo: szerelmes lettem egy nemletezo karakterbe. halalosan komoly, cikizeseket ne, lecci. mielott valaki azzal jonne, hogy "na ne hulyulj, hulyegyerek, el fog mulni, ez csak gyerekszerelem", azzal kozolnem, hogy 26 eves vagyok es lany. depresszios vagyok es pszichiaterhez jarok, de neki nem merem megemliteni. konkretan olyan szinten bele vagyok zugva ebbe az... izebe, hogy ra onkielegitek. ez betegseg? vagy mi ez? mit gondoltok, elmulhat? /tenyleg komoly valaszokat, konyorgom, ismerem mar sajna a gyekas kozosseget/
2013. aug. 3. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hárítás lehet, így kizárod a valós kapcsolatokat.
2013. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de neked agyilag tényleg lehet valami defekted :S Az én tanácsaim a következők lennének: beszélj a pszichiáterrel mindenről, mert neki az a dolga hogy meghallgasson téged és segítsen rajtad. Másodszor: mozdulj ki, ismerkedj! Például koncerten akár, menj oda valakihez, aki magányos, legyen fiú vagy lány, kezdjetek el beszélgetni, ismerkedni. Akár klubokban is ismerkedhetsz. Ha nem vagy csúnya, lefogadom, hogy valakivel kialakul szerelem, és utána meg nem fogsz gondolni erre az "izére". Harmadszor: beszélj a problémáidról olyan embernek, aki nem pszichiáter, hanem barát, szülő, szóval olyan, aki nem szakmabeli, hiszen a barátok/rokonok is sokat tudnak rajtad segíteni. Ha minden kötél szakad, írj nekem! További szép estét! :)

16/f

2013. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tyler azt mondja ezzel nincs semmi baj!
2013. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg kéne említeni annak a pszichiáternek.
2013. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy érthető hogy kizárod a világot, a világ - pontosabban a benne élők többsége - undorító, kegyetlen vagy "ultra-viccesen" sértő egyén.
2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!