Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki egy emberbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki egy emberbe, hogy külsőleg megtetszik? A másikat meg épp az a karakter taszítja?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy most te pl:együtt vagy a pároddal, neked Ő az Istenférfi/Nő, valakinek meg inkább taszító hatással van a bioritmusára kinézetileg, mert nem jön be.

Arra lennék kíváncsi, ha nekem tetszik valaki, az miért van, és miért van, hogy aki nem tetszik az nem pont nem tetszik? Hogy és mi okból alakul ki egy ízlés párválasztásunk során, mik a befolyásolható tényezők?


2012. ápr. 10. 22:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

gondolok itt arra:


pl: mondja egy lány: Párom azért tetszik,mert a stílusa,és az érdeklődési köre, a nézetei apukám/testvéreméhez hasonló.

Viszont ez egy belső ok, de a külsőt még mindig nem értem. : ) Talán kicsit buta kérdés, de ez olyan érdekes, hogy annyi ember van a világon, és mindenkinek kicsit pont más jön be.

2012. ápr. 10. 22:12
 2/12 A kérdező kommentje:
amúgy 14/L
2012. ápr. 10. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Passz. Szerintem ezt tudományosan nem lehet elmagyarázni. Ötletem sincs...
2012. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem köthető a génekhez, pusztán a környezet hatása.:D (látszik hogy enviromentalista nézeteket vallok)
2012. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm azért első, azt hittem ehhez csak én vagyok buta.

De nem értem, az emberi érzelmeket:)

2012. ápr. 10. 22:14
 6/12 A kérdező kommentje:

második: Hallottam már pár helyen,hogy az ember ahol felnő, ott kialakul egy fajta ízlés, amit átadnak a szülők.

Most lehetne azt mondani erre, apa fekete haju /barna szemű volt,anyunak Ő kellett.

Az én nagy Ő-nek is fekete a haja, és barna a szeme, de az arca tényleg más:)

2012. ápr. 10. 22:16
 7/12 A kérdező kommentje:

De egy csomó helyen teljesen más a felállás... Nem hiszem, hogy ezt örökölni lehetne.

Vagy a szülők befolyásolják, vagy én nem tudom:) érdekes nagyon

2012. ápr. 10. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes... ha nekem az ideálomat vesszük alapul, akkor barna haj, barna szem, kreoll bőr. Ennek ellenére most egy szőkésbarna, kék szemű egyedbe estem bele fülig, aki ráadásul mások szerint nem is olyan hűdejópasi. Aki meg a jó pasi kategóriába tartozik többségében, ott meg sok az olyan aki taszít, hiába jóképű, de vmiért az ilyen típusúak taszítanak. Én azt olvastam, hogy az illat is közrejátszik ebben, a környezet, ahol meglátod az illetőt, a megjelenése, kisugárzása, és igaz is lehet, mert ezek a tetszés megállapításánál nálam mind jelen voltak.
2012. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az illata alapján lesz valaki vonzó. Viszont azt megfigyeltem hogy azok a tipusok akikkel jo tapasztalatom volt eddig tetszenek külsöleg. És itt nem jókepüségre kell gondolni. Hanem pl egyik pasimnak vaskos combja volt ha a strandon olyasmi alkatot latok hevesebben dobog a szivem. Pedig az az expasi már nem izgat. De valahogy ezek rögzültek bennem. Meg a sötét szemöldök. A szőke pasik megtaszítanak ez is eg es miatt. De nem tudatos ez csak megfigyeltem. Ezeket leszámitva meg az illat .
2012. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rég hallottam arról, hogy az emberek olyan párt keresnek maguknak,akik hasonlítanak a szüleikre. Én is kezdem észrevenni, hogy a teltszájú, kék szemű, barnahajú magas srácok jönnek be, (akárcsak apukám). Ez amúgy tudományosan bizonyított, szóval ezért lehet hogy aki neked teccik, attól a másik undorodik.
2012. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!