Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet visszaút ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet visszaút ebben az esetben? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2 éve szakítottam a barátommal, a kapcsolatot azóta is tartjuk, kb. évi 3-4 alkalommal váltunk levelet. Az egész kapcsolatunkra az őszinteség és bizalom volt jellemző valamint lelkileg nagyon egymásra találtunk. Utánam nem sokkal összejött egy másik lánnyal, akivel nem rég szakított. Ezt megírta nekem, de nem tudom hova tenni a dolgot. Úgy érzem lehet, hogy szeretné újrakezdeni velem. Én eléggé bizonytalan vagyok, félek, hogy csak pótlékként kellenék neki, részemről egyszer azt érzem, hogy menne, máskor azt, hogy jobb lenne nem folytatni. Egyébként még mindig kötődök hozzá, de már inkább csak barátilag. Mit kellene neki írnom, azon kívül, hogy sajnálom, hogy szakítottak? Azt, hogy számíthat rám, és ha szeretne róla beszélni, akkor nekem nyugodtan elmondhatja tolakodó lenne? Inkább hagyjam, hogy egyedül dolgozza fel a dolgokat?
2013. aug. 3. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a töltött káposzta isteni újra melegítve tejföllel,de ez nem az az eset.
2013. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos h azért írta meg neked mert újra te kellenél neki.
2013. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor miért? Egyébként az én "sajnálom" válaszomra a reakciója: "én is :P " Ezt mire véljem??
2013. aug. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!