Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni egy ilyen emberrel? Már megőrjít.

Figyelt kérdés

Tudom, talán kicsit túl sok érzelmet teszek ebbe a dologba, és lehet mire leírom meg is nyugszom, de azért érdekelne a véleményetek.

1 éve ismerek egy srácot, sosem jártunk, mindig csak kavartunk egymással... nem egy kedves emberről van szó, és nem is túl okosról, úgy gondolta, majd én leszek a k.rvája.. és meg is próbált így kezelni. Aztán eléggé el is távolodtunk egymástól..jó ha havonta egyszer találkoztunk.. de érdekes módon akárhányszor túlakartam lenni rajta, és randiztam valaki mással, mindig megjelent.. és én túl gyenge voltam, hogy nemet mondjak neki... mert ahhoz túl jó volt vele...

Most is így történt, már evett a penész, hogy mikor keres végre, nem telt el úgy nap, hogy ne jutott volna eszembe... mikor randizni hívott egy másik srác. Aki még szimpatikus is volt, mondhatni, megér még pár randit...mert akármi is lehet.. erre ismét felbukkant! Mint akinek antennái vannak, hogy találkozzunk, menjek fel hozzá... mire én megmondtam neki, hogyha akar valamit, akkor majd ő eljön...erre választ nem kaptam, és olyan szinten kiborultam, hogy az egész napomat tönkretette..holott, nem történt tragédia, de a szívem majd' megszakadt, hogy "ezt tette velem" ...

Szerintetek keres még? Vagy egyáltalán mire volt ez jó?

Szeretném normálisan lezárni vele a dolgot, harag nélkül... de úgy érzem túl gyerekes, hogy ezt felfogja..

ÉS ha keresne, mit tegyek? Találkozzak vele?

Ha pedig nem keres, vegyem a fáradtságot, hogy elmagyarázzam neki mekkora szar alak?


2013. aug. 3. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem egy kedves emberről van szó, és nem is túl okosról, úgy gondolta, majd én leszek a k.rvája.. és meg is próbált így kezelni"


"mindig megjelent.. és én túl gyenge voltam, hogy nemet mondjak neki... mert ahhoz túl jó volt vele... "


"de úgy érzem túl gyerekes, hogy ezt felfogja.. "


Hmm-hmm... kell-e hozzáfűznöm valamit..?

2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg elfelejteni szerintem
2013. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus de eszement vagy! SEMMIT ne tégy vele, ne létesíts vele kapcsolatot!
2013. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom.


Te egy kib*szott idióta vagy, megérdemled amit kapsz.

2013. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőként legyen egy kis önérzeted! Ne értékeld le magad azzal, hogy kapaszkodsz egy olyan srácba, aki csak szexpartnernek használ.
2013. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!