Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most volt Kaposváron a Youth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt Kaposváron a Youth football festival és én NAGYON jóba lettem pár emberrel, megkedveltem őket, az egyikbe még bele is szerettem csókolóztunk is?

Figyelt kérdés
Nagyon fognak hiányozni,olyan jól elvoltunk, beszélgettünk,buliztunk,szórakoztunk,rengeteget röhögtünk és most meg elmennek és lehet h soha többet nem látom őket.Már 2 napja csak sírok :"( én még ilyen jó fej emberekkel Mo.-on nem találkoztam. Am ők Brazilok.Mit tegyek h minél hamarabb elfelejtsem őket? Ja és még egy mezet is kaptam tőlük ajándékba.
2013. júl. 20. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy jó bukszák nem voltak, csak férfiak. Akkor elmentem volna én is. :D
2013. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem is az h helyesek voltak, hanem olyan jól éreztem magam velük...gyorsan elment ez a pár nap
2013. júl. 20. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen, nem tudsz mit csinálni. Nekem is van hasonló emlékem. :D

Kaposvári vagy? Hány éves vagy? :D

2013. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,17
2013. júl. 20. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az sem kizárt, hogy láttuk már egymást. :D
2013. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy láttalak tegnap este. Mindenesetre ha találkozol egy magyar sráccal aki normális tuti elfelejted őket :)
2013. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem..privátba elküldöd a neved?
2013. júl. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!