Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituálthoz menni minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálthoz menni minden héten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23/F vagyok és eddig összesen 2 barátnőmmel volt szex ( SZÉGYEN ) utolsó megoldásként hogy legyen valami , voltam 1 prostinál.


Arra gondoltam , hogy minden héten más prostihoz mennék hogy szexeljek velük , ez havonta olyan 40-50 ezerbe kerülne kb.


Szerintetek ezt a pénzt spóroljam meg vagy menjek prostihoz ?


Jól fizető állásom van , csak spórolós vagyok nagyon,, és kicsit zavar hogy szexre kell költenem mert máshogy nem megy..



2013. aug. 3. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
adjad nekem majd megtanítalak én csajozni :D
2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de amúgy ilyen hülyeségre ne költsél inkább buliba valami cafkát szedjél fel
2013. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40-50 ezret p.inára költeni? te lennél a legnagyobb ba.rom
2013. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas életképtelen vagy.
2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem se normális dolog. akkor marad a kezem és kész :D
2013. aug. 3. 22:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha kiírod ide, hogy hol laksz és a tenyereden hordoznál egy lányt több értelme van. Jönnek majd a privátok.
2013. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, még olcsóbban jössz ki, mint egy igényesebb barátnővel és itt legalább a "csak úgy" alapon történő hisztit, meg egyéb kötelességeket is megspórolod.
2013. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ha kiírod ide, hogy hol laksz és a tenyereden hordoznál egy lányt több értelme van. Jönnek majd a privátok."


Biztos vagy ebben?

2013. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ide, akkor egy társkeresőre.
2013. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam már mindent...semmi 0 kb.

0 esélyem van.

Lányok a pénzre és az autóra mennek.

2013. aug. 3. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!