Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú haverom, akit a barátomon keresztül ismertem meg. Sokszor találkoztunk hármasba és egész jól összebarátkoztunk. Eleinte örültem neki hogy olyan jókat beszélgetünk, meg találkozunk párszor ketten is ha a barátom nem ér rá. Egyátalán semmi nem történt köztünk, ugyan ugy kezelt engem is mint a pasimat. De multkor valami megváltozott. Egy időre kiment külföldre, és az utolsó napját velem töltötte. Kint voltunk éjszaka és együtt néztük a csillagokat, közben átkarolt hogy ne fázzak. Teljesen más volt mint eddig. És amikor elköszönt tőlem átölelt és azt mondta hiányozni fogok neki. Eddig kicsit távolságtartó volt, ezen az éjszakán beszélgettünk először egymással nyiltan és őszintén. És most nem tudom, hogy mi van. Nem tudom mire vélni ezt az éjszakát. Amikor ott voltunk nem törődtem az egészzel, de amint haza értem elkezdtem agyalni rajta hogy ez nagyon furcsa volt. A barátomnak se mertem elmondani. Teljesen olyan volt ez az egész mint egy randi. Azóta csak erre gondolok, és most nem tudom hogy mit csináljak, mert szeretem a barátomat, de a másik fiú is sokat jelent nekem.
2013. aug. 3. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
hülye r*banc
2013. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl a barátságon.:D
2013. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azzal számolnod kell, hogy ha a pasid barátját választod, vége a barátságuknak. szereted a barátodat nem? én a helyedben gyorsan kiverném a fejemből a màsik srácot.
2013. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ezér mér is vagyok r*banc? Nem kavarok vele, csak fontos nekem mint barát, de ha ő belém szeretett akkor el fogom veszíteni, mert hiába kedvelem nem viszonozhatom az érzéseit. : /
2013. aug. 4. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!