Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozás előtt nem magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás előtt nem magáról küldött képet. Ezek után hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 5 hónappal ezelőtt ismertem meg a neten. Ő írt nekem,hogy nagyon tetszenek neki a videóim és a képeim ( Nem saját magamat fényképezem,videózom hanem a barátaimat meg ilyeneket...) Bejelölt facebook-on és szinte mindennap beszélgettünk,mert nagyon jó fej volt,mindig volt témánk. Róla nem volt kint kép,de ez nem zavart különösképpen. Megbeszéltünk egy találkozót. 1 héttel ezelőtt küldött magáról képet. Egy kicsit kövér,pattanásos fiú volt a képen,de nem tartottam csúnyának,mert kedveltem. Kérdezte,hogy még mindig akarok-e vele találkozni,mondtam,hogy persze miért ne. Az is felmerült ,hogy lehet valami pedofil lehet,ezért olyan helyere beszéltük meg a találkozót ahol vannak emberek. Meg az egyik barátnőm is eljött "figyelni". Tegnap volt a találkozó,nem láttam a megbeszélt helyen ezért felhívtam,mondta,hogy ő már bent van. Bementem én is meg a barátnőm csak külön. Odalépett hozzám egy srác és kérdezte a nevemet. Megismertem a hangját ezért odafordultam és egy teljesen más kinézetű srác volt,mint kire vártam. Szőke hajú,kék szemű és nagyon helyes srác volt az és mondta,hogy ő az. Eléggé "sokkolt" a dolog,nagyon meglepődtem. Kérdeztem tőle,hogy miért nem magáról küldött képet,azt mondta,hogy azért mert kíváncsi volt rá,hogy így is akarok-e vele találkozni. Aztán én azt kérdeztem,hogy mi lett volna ha nem jövök el,erre ő azt mondta, akkor talán megkeresett volna "így" tehát saját külsővel és nem valami más srác képével. Jól elvoltunk élőben is. Most viszont nem tudom,hogyan álljak hozzá. Azt kell mondjam,hogy kellemetlenül érzem magam... Mások is szoktak ilyet csinálni,hogy nem magukról "mutatnak" képet? Normális ez?

2013. aug. 1. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a fiú kretén. Mi értelme annak, ha ígyis-úgyis megkeres, tökmindegy mit reagálsz? Akkor a francért játszadozik? :)
2013. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem volt őszinte, ez tény, de lehet, hogy elege lett a sok felszínes emberből és ezért tesztelt téged.

Egy próbát megér, főleg ha tetszik.

De ha ezután is hazudozik, meg átver téged, akkor lapát.

2013. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez így nem szerencsés. Én elhiszem, hogy "tesztelni" akart, hogy fontos-e a külső, felszínes vagy-e, de akkor inkább találkozzon kép nélkül. Nekem volt már több vakrandim, mert nekem is fontos, hogy a partnerem ne a külsőre hajtson. Más képét nem küldeném.

De ha amúgy minden ok, akkor adhatsz neki esélyt...

2013. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ezért mondom én mindig,hogy olyan kép kell,ahol a mai újságírókot tartja a kezében,mint a túszfilmekben! :D


Én nem biztos,hogy folytatnám,legalábbis elgondolkodnék rajta.

Mert ha még randi előtt elküldi az igazi képét is,akkor oké,de ez így kicsit cinkes.

De,ha amúgy más baj nincs és jól kijöttök,akkor ne törődj vele.

2013. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elege lett a felszínes csajokból, ezért tette azt amit. Bár nem a legjobb megoldás, viszont megtudta, amit szeretett volna. Nem egy buta felszínes csajjal jött össze, aki csak a külsejéért akar vele találkozni. Inkább örülj, hogy találtál egy ilyen cseles herceget;)

N

2013. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is érthető, én is sokszor unom, hogy mindenkit csak a külső érdekel, nem is olyan rossz ötlet ez.Mondjuk már van párom, de ha nem lenne lehet bevetném:D

Végül is rosszabb lenne, ha egy helyes srácról küld képet, közbe meg ronda, így max pozitívan csalódhatsz.

Persze, nem szép dolog, de nem is megbocsájthatatlan.

2013. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Anderseni képességekkel rendelkezel hallod :) ilyen mesét kitalálni, de végül is sikerült, mert eddig mindenki bekajálta...
2013. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ne törődj vele, hogy ebben nem mondott igazat. Ha jobban tetszik az akit látsz élőben, mint a képen, akkor az azt jelenti, hogy önmagáért kedveled, és nem azért mert helyes, vagy mert ragyás képű (Jól van, senkit nem bántok amúgy...)... Szóval ez legyen a legkevesebb, ha minden másban őszinte volt veled, Akkor felejtsd el ezt a kis tesztet, és éljétek az életeteket, mert amúgy az élet rövid! :)


F

2013. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!