Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondta, hogy belém van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta, hogy belém van esve, én visszautasítottam, o meg nem hajlandó beszélni velem. MIT tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú barátom, akivel nagyon jóban voltam, nem legjobb barátok voltunk, de kb mindent elmondtunk egymásnak....egy osztályba járunk, amúgy. Suli végén áthívtam, de csak, mint barátot, o meg meg akart csókolni mire en AZT mondtam, hogy irnom kell egy emailt, es ugy csinaltam months eszre se vettem volna...utána szar kedve left, miután elment, rámírt, hogy beszélnünk kell valami fontosról...majd ha talâlkozunk. Gondoltam, hogy MIT akar mondani, meet mindig ez van, hogy ha egy fiút kozel engedek magamhoz, belém esik.(nem vagyok egoista, tapasztalatbol mondom).és bár tudom, hogy kocsogseg volt, de barmikor talalkozni akart, AZT mondtam dolgom van, nem érek rá...( nem Jo taktika, de nem jutott mad eszembe....) Erre kb olyan 2hete megírta, hogy nem birja tovább, el kell mondania, hogy szerelmes belém..persze hosszabban. Mire én megírtam neki, hogy én nem vagyok belé szerelmes...ezt is hosszabban, de udvariasan....amennyire ezt lehet. Erre AZT írta, hogy akkor minek játszottam vele, miert mondtam el neki mindent Ami tortent velem....en meg erre azt, hogy meet barátok voltunk, es nem jatszottam vele. Erre o azt, hogy nem hiszi el, tudja, hogy én ot szeretem..most erre MIT mondhattam volna...ultem wtf fejjel es semmit nem irtam...erre o azt mondta, hogy tobbet be beszeljunk, mert ugyis megint belem esne....baratnomnek meg olyanokat irogat, hogy egesz nap miattam sír (?) es en vagyok AZ egyetlen akit szeret....nincs párom, jol megvagyok egyedul....nincs idom egy kapcsolatra, neha kavarok emberekkel, ha ugy adodik, de eddig csak rossz tapasztalataim voltak...meg amugyis, nem szeretem...nem is tetszik. De jó barátok voltunk....ha mégis hozzámszól, olyan bunkó....

2013. aug. 2. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit, ha nem szereted, hagyni kéne, nem?
2013. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de miert ilyen onzo? Nem értem, ha fordítva lenne, én mindig próbálnék kedves lenni...es ezt nem csak ugy mondom...
2013. aug. 2. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit sem vagy egoista.....
2013. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez szívás, bocs. Szerintem hiába mondanád ezután neki, hogy maradjatok barátok... még jobban fájna neki. Ezért is kerül, a viszonzatlan szerelemnél nincs rosszabb... Annyit még megkérdezhetsz tőle, hogy biztosan ezt akarja? Biztosan nem akar veled többet beszélni/találkozni? Mert ha így van, szomorúan, de elfogadod ezt a döntését.

N

2013. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igy próbál elfelejteni.
2013. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok srác elköveti azt a hibát, hogy barátkozással akar bevágódni egy lánynál, pedig egy táncos szórakozóhelyen könnyebb összejönni.


Nem is értem hogy a lányok/nők miért nem képesek felfogni, hogy egészséges srác/férfi ha "barátkozik" egy csajjal, akkor az többet akar.


A havercsaj az még más (haverok női, régi iskolatárs csajok, akikkel egy társaságba szoktunk járni), de ha meg is táncoltatjuk, vagy masszírozzuk őket velük akkor sem lelkizünk.


Kár volt magadhoz a srácot közel engedned ha nem tetszik, ideje hogy leépítsd, az érzelmi zsarolásával meg ne foglalkozzál, barátnőidnek mondd, ha annyira együtt éreznének a sráccal, akkor tegyék ők őt boldoggá.

2013. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Igen, de miert ilyen onzo? Nem értem, ha fordítva lenne, én mindig próbálnék kedves lenni...es ezt nem csak ugy mondom..." ... azért mert neked eddig is jól esett pátyolgatni őt, neked ez okoz örömet. és ez nem épp a legpozitívabb. bocs, de szerintem kihasználtad. és nem ő az önző.
2013. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nehéz ügy, voltam én is hasonló helyzetben. tartsd tiszteletben a döntését ha tényleg nem érzel iránta semmi többet, és az sem árt ha elnézést kérsz tőle, mert lehet,h. nem érzed hibásnak magad, de ezek szerint ő sokat kínlódott miattad, akár tehetsz róla akár nem...
2013. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz semmit akkor hagyni kell had menjen, neki az lesz a legjobb. a barátkozással a kést forgatnád benne...
2013. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok egoista. Onbizalomhianyom van. Ezert is nem nagyon ertettem, meet nagyon problems vagyok, anorexia, depresszió, ongyilkos probaltam lenni....egy emlek miatt....most jobban vagyok, AZ anorexiam tart, es Ben ertem, egymas tokeletes ellentetei vagyunk....sokat vitatkoztunk. Nem veszekedtunk, vitatkoztunk...mindjetten eleg intelligensek vagyunk es nagyon masok AZ elveink, AZ ertekeink....o konzervatív, nacionalista, en meg inkabb liberalis....talan tulsagosan is.
2013. aug. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!