Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes még élnem, ha nem látom semmi értelmét az életemnek, nincsenek céljaim, terveim, sikereim, érdektelen vagyok mindennel és mindenkivel szemben, az állítólagos barátaim meg le sem szarnak, az egyetemen sem sok érdeklődést mutatok, egyre nagyobb kedvem van megölni magam, szerintetek megtegyem?
2013. aug. 4. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne! Próbálj meg valami célt kitűzni magad elé, és küzdeni érte, amint elérted, rájössz, hogy van értelme élni. :9
2013. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Általában az ilyen kérdésekre azt szoktál mondani, hogy ne. De én úgy érzékelem, akik öngyilkossággal dobálóznak, úgyse teszik meg. Tehát a válaszom igen. Kíváncsi vagyok mi lesz.
2013. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes? Miféle komolytalan kérdés ez? És miért ebbe a kategóriába írod? Semmiképp se ez a helyes dontés! Azért annyira nem nagy a baj.. Unatkozol!
2013. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. DE AZ ÖNGYILKOSSÁG NEM MEGOLDÁS SEMMIRE. Ne tedd.
2013. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ezt az egy dobásod így el akarod hajítani,akkor hajrá!
2013. aug. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdemes!


Lehet hogy szar az élet, de gondolkozz el rajta, egyetlen öngyilkosság sem tette ezt még jobbá! Kezedben a sorsod, forgasd meg mint egy kockát.

2013. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzem magam, mégis élek. Igaz volt pár próbálkozásom, kezelésen is átestem, ami annyira nem is gyógyított meg; de valamiért még mindig itt vagyok.


Szerintem ne tedd meg. Ha van rá lehetőséged, fáradj el egy pszichológushoz és/vagy pszichiáterhez. De ha nem vagy szégyellős, elmehetsz a háziorvosodhoz is, aki ad beutalót ingyen pszichoterápiára. Hidd el, 180 fokos fordulatot lehet elérni egy teljes és jó terápiával. Főleg azért, mert a depresszió manapság az egyik legjobban gyógyítható betegségnek számít.


Amit # 2 írt, az pedig bűncselekménynek minősül. Nem szabad másokat felbujtani.

2013. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress egy célt (nem 2 naposat), hanem hosszútávút, és érd el.
2013. aug. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha unod magad, gyere át hozzánk egy kiadós dugás után vissza jön majd a kedved, úgy ketté kúrom a pinád :)))))
2013. aug. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te hülye vagy.Aki reklámozza,hogy öngyilkos lesz,az soha nem lesz az.Ez alól senki se kivétel.

Amiket felsoroltál,azok közül egyik sem olyan dolog,ami ellen ne tudnál tenni,ha elhatároznád magad.

Az életed értelme az,hogy találsz valamit,amire vágysz és azt el is éred.Ez az életed értelme.Kezdj el gondolkozni azon,hogy mit szeretnél valójában,legyen az bármilyen hihetetlen is,aztán próbáld megvalósítani!

2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!