Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy a fiu nezesebol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a fiu nezesebol lelehet venni hogy tetszesz neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu nagyon tetszik es egy idoben rengeteget szemeztunk. Volt hogy meg a szemoldoket is felhuzta de ugy hogy szia bebi vagyis ilyen cukisan. De beszelni nem beszeltunk. Ő 15 en pedig 13 vagyok. Egyszer rairtam es mondtam neki hogy tetszel. Azt mondta hogy kozottunk csak baratsag lehet. En megkerdeztem hogy azert mert 13 vagyok vagy nem azert. Azt mondta nem azert amugy sem raadasul van egy alakulo kapcsolata. Nem reg megtudtam hogy minimum 14 evessel jarna. Egyepkent a csajjal nem jott ossze. Szoval lehetseges hogy a korom miatt utasitott vissza. Mert szerintem en nem vagyok egy csufsag. Mar sok 17 eves koruli fiu is mondta hogy jo csaj leszek. Es velem egykoruak is mondtak mar hogy jo csaj vagyok.Szerintetek ha 14 leszek erdemes lesz megprobalnom ujra.? :) U.i.:Bocsi az ekezet hiany miatt.

2013. júl. 29. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy 14 évesen még tetszeni fog. Meg ha tetszenél neki, akkor nem számítana az a két év. De ha gondolod megpróbálhatod majd, ártani már nem árt, hiszen tudja hogy tetszik neked :) sok sikert!
2013. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ameoland ***** válasza:
Mondom egy örök igazságot: Minden férfi minden nőt dugna. Kevés kritérium van. 15 éves korban meg nem a szemöldököt húzzák,hogy "szia bébi,cuki vagyok hát még te", hanem az első,alakuló izomcsoportjaik próbálják befeszíteni,hogy a lucskodon csúszkálj a gyönyörtől.
2013. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én két részre osztom a csajokat, akiket dugnék, és akiket nem. Teljesen máshogy állok a két csoporthoz, és ezt szerintem ők is látják. :D
2013. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem ismer. szoval ha megismerne ennugy gondolom megvaltozna a velemenye. es egyepkent ő nem olyan hogy fuvel faval lefekszik es meg baratnoje se sok volt 2-3. de az egyik baratnom aki joba van vele azt mondta hogy szerinte meg szuz is. mert a baratnom batyanak a legjobb haverja.
2013. júl. 29. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem ismer. szoval ha megismerne ennugy gondolom megvaltozna a velemenye. es egyepkent ő nem olyan hogy fuvel faval lefekszik es meg baratnoje se sok volt 2-3. de az egyik baratnom aki joba van vele azt mondta hogy szerinte meg szuz is. ezt ő onnan gondolja mert a baratnom batyanak a legjobb haverja.
2013. júl. 29. 21:02
 6/6 ameoland ***** válasza:

Ez 15 éves korban így normális.

De szívesen mondunk neked okosakat,de úgy is te magad döntöd el végső soron hogyan tovább

2013. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!