Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfordulóra illik pezsgőt venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra illik pezsgőt venni?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az évfordulónk a párommal.

Nem szeretnék nagy felhajtást, csak mégis annyit, hogy jelképesen megünnepeljük.

Csak egy saját készítésű kis ajándékra gondoltam, meg mellé vennék egy üveg pezsgőt.

Vagy szerintetek felesleges ilyenkor alkoholt inni?

Valamint nem jönne ki furcsán, hogy lány létemre én veszem a pezsgőt? Milyen pezsgőt ajánlanátok(édes)?

Előre is köszi!


2013. aug. 4. 10:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy valahova estefelé kiülünk és ott iszogatunk.

Ha pezsgőspoharat is akarnék venni, az sokba kerülne?

2013. aug. 4. 10:16
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet. bár tényleg a pasidnak kellene vennie, neked max valami likőrt vagy ilyesmit, de azt meg nem tudom mennyire szereti a párod :D
2013. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2+, hát ugye általában lányok édeset szeretik, férfiak szárazat. szerintem félédes vagy félszáraz, de inkább az előbbi, hogy azért neked legyen jobb :D
2013. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szóval inkább neki illik?

Mondjuk igen,lehet. :S:D

Akkor inkább nem veszek. :S

2013. aug. 4. 10:20
 5/14 A kérdező kommentje:

És ha kölyökpezsgőt vennék, úgy is ciki?:D

Vagy az meg hülyeség?:S

2013. aug. 4. 10:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, csak kölyökpezsgőt ne :D:D Nem azzal van a baj, hogy alkoholos hanem azzal, hogy az italt általában a férfiak intézik :D
2013. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De persze megveheted te is ha ő nem tervezi, nincs ezzel semmi gond :D
2013. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát, az én páromnak ilyen még eddig egyszer sem jutott eszébe. :S :D

De tény, hogy inkább neki kellene venni.:D

2013. aug. 4. 10:38
 9/14 A kérdező kommentje:

És ha egy dobozba összegyűjtök idézeteket, kedves szavakat, személyes helyek neveit, meg kérdéseket írok bele(pl. hol csókolóztunk először?), meg teszek bele cukrot, csokit, és minden nap egyet kell kihúznia, az jó ötlet?

Nem mennek falnak a férfiak az ilyesmitől?

Mert ez saját készítésű, mégis kedves gesztus szerintem.

2013. aug. 4. 10:39
 10/14 A kérdező kommentje:

bevallom ezt az ötletet a neten találtam.

a párom meg 24 én 21 vagyok. :)

2013. aug. 4. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!