Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vacsora illik az 1 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés

A párommal decemberben ünnepeljük az 1 éves évfordulónkat és azon agyalok már egy ideje, hogy milyen vacsorát kellene főznöm? Milyen étel illik ilyen alkalomhoz a legjobban??

Válaszokat előre is köszönöm :)


2012. okt. 17. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hortobágy husos pali?
2012. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
grill
2012. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valami alkalomhoz illő kellene...

A hortobágyi vagy a grill olyan hétköznapi

2012. okt. 17. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
A párod kedvenc kajája, az első közös étel amit együtt ettetek :D nekem először nem tudom miért de a spagetti jutott eszembe :D Az gyorsan meg is van a boltban vásárolható porból, és nagyon finom is :) nyáron azt főztük a barátommal, és mindet meg is ettük tényleg nagyon finom volt :D
2012. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 VVMMvvmm ***** válasza:

Egészségügyi szempontból legyetek körültekintőek.

Szerintem ne vállaljátok túl magatokat.Nehogy hasmenés vagy más probléma alakuljon ki.

2012. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én valami egyszerűbb mégis exkluzív ételt választanék, és hozzá valami enyhén édes desszertet és egy beszélgetős bort :)


a konkrétumhoz ismerni kellene az ízlésetek

2012. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Karotta krémleves parmezánnal,

almás rokfortos hal rakott római tálban,

fekete erdő torta, Pierre Hermé módra.

Bor.

2012. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk májusban volt, ezt készítettem:

- Hawaii szelet

húst elősütöttem kicsit, majd tepsibe tettem, raktam rá sonkát, ananászkarikát (ezt félbevágtam), és besamel mártással leöntöttem, arra meg sajt, és hagytam sülni. Hasonlít a Dubarry-szeletre, csak kicsit átvariáltam :)

[link]

- krokett volt a köret, ezt lehet mélyhűtötten venni és kisütni, de házilag is lehet

[link]

- a süti meg ez:

[link]


23/N

2012. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huhuhúúú, de éhes vagyok!
2012. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!