Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy terhes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy terhes vagyok, vagy csak már annyira parázok hogy beképzelem?

Figyelt kérdés

A barátommal most voltam együtt először, de persze védekeztünk.. nem bennem élvezett el és a gumi sem szakadt ki.. szóval vigyáztunk.. de az alhasam annyira fájdogál és azt is olvastam hogy ha terhesek vagyunk akkor a hüvelyváladék mennyisége megnőhet.. azt hiszem nekem picit több van mint szokott! az aktus az múlthét szerdán történt és a menstruációm vége után 1 nappal.. szerintetek?!


ne hülyézzetek le, csak nagyon parás vagyok és értelmes válaszokat kérek!


2013. aug. 4. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlparázod, de, ha nagyon hisztisnek érzed magad menj el egy nőgyógyászhoz, mond el mi történt és kérj egy terhességi tesztet (következő reggel mész vérvételre és aznap délután megkapod az eredményt, ami 100% pontosságú!!!)
2013. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a választ! de még csak 17 vagyok, anyámat meg nem szeretném beleavatni mert kábé felakasztana azért is ha meg tudná h együtt voltam a barátommal (nagyon maradiak, és a kapcsolatunk sem jó)
2013. aug. 4. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Túlparázod nagyon is, így csak magadnak ártasz! Ha terhes is lennél, még ennyi idő után nem jelentkeznének tünetek! Ha a gumi nem szakadt ki, mitől eshetnél teherbe?:) Am meg mensi után közvetlen kicsi az esély.
2013. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazad van :)) köszönöm a választ, aranyos vagy!!
2013. aug. 4. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel végezz el egy terhességi tesztet. Azt kiskorúnak is kiadják DM-ben meg patikákban
2013. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!