Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam egy sráccal és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal és a randi végén azt mondta hogy aranyos vagyok, mindenem aranyos az arcom, az alakom, a viselkedésem. De nem értem, hogy lehet valakinek aranyos az alakja? Ezt mire érthette?

Figyelt kérdés
18/L vagyok
2013. aug. 4. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tüsszentettél bele az aranyporba?
2013. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra hogy nem fog veled többet találkozni... Hogy lehet ekkora baromságot mondani egy randin o.O
2013. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kicsi a szókincse szegénynek :D
2013. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem beléd esett egy kicsit.

Én legalábbis akkor mondanék ilyen hülyeséget :D

Bár...ahogy én dicsérek,úgy nem dicsér senki XD

2013. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
ha pl gyerekes az alakod, arra szokták a pasik azt mondani, hogy cuki, illetve aranyos. És félre ne értsd, ez nem negatív jelző, hanem pozitív. Nekem is mondta egy srác és pár nappal később meg is dugott
2013. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az az aranyos, akit megszeretgetnék, ölelgetnék, pusziégatnék egész nap :) tehát aki nagyon tetszik, akihez vonzódom :)


20f

2013. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sorry, de nekem az aranyos az, aki nem szexi, tehat nem mindit be.
2013. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kicsi a szókincse,csak szépen elhadart pár dolgot hogy levegyen a lábadról
2013. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyos alak.. hat szerintem kicsi/alacsony, nem tul nagy fenekkel es mellekkel.
2013. szept. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!