Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt évfolyamtárs. Szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt évfolyamtárs. Szép, aranyos de visszahúzódó. Ennyire visszahúzódó lánnyal nem volt még dolgom. Mire figyeljek, hogy ne rontsak el semmit?

Figyelt kérdés

3 évig évfolyamtársak voltunk, de aztán másik iskolába ment. nekem azóta is tetszik.

Mostanában többször látom, elkezdtünk facen beszélgetni. Moziba akarom hívni. ha elmegyünk, mire érdemes figyelni?

virágot vigyek?

az ilyen visszahúzódó lányoknak mennyire jön be, ha már az elsö randin megcsókolja a fiú?

csak rendes véleményeket várok :)

elöre is köszi :)



2013. ápr. 29. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen visszahúzódó lányoknak mennyire jön be, ha már az elsö randin megcsókolja a fiú?


Én olyan vagyok, mint ő, és hát semennyire. A lassú tempó jobban tetszik.


17/L

2013. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, én is erre tippeltem :)

ezt nem akarom elrontani XD

2013. ápr. 29. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:

A mozit általában nem szokták javasolni, mert ott nemnagyon lehet beszélgetni. Inkább séta+ fagyizó, pizzázó, stb...

A virág szerintem túlzás... csak vidd magad, ennyi elég! ;)

2013. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mivel mozi a környéken csak pesten van, ezért böven lenne idö beszélgetni, akár harapni vmit, mert ez kb. egy egész napos program. :)

de köszi az észrevételt:)

várom a további véleményeket, tapasztalatokat fiúktól, lányoktól egyaránt :)

2013. ápr. 30. 05:44
 5/10 anonim ***** válasza:

A mozit én sem javasolnám, eléggé sablonos, túlságosan megszokott... :)

Inkább sétáljatok egyet egy tónál vagy erdőben (már ha van a környéken ilyen), fagyizzatok, esetleg vihettek egy plédet piknik céljából...

A virág jó ötlet, azzal semmit nem lehet elrontani egy lánynál... :)

És légy türelmes, figyelj oda minden szavára! Az a csók ráér a 2-3., esetleg a 4. randin is...

Hajrá! ;)

25/F

2013. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó ötletek:)

fagyizó van, a dunapart is itt van a közelben, és mivel faluban lakunk, van erdõ, mezõ, hegy..... a piknik eszembe sem jutott :) thx:)

a virágot az unokanõvérem ajánlotta, azt mondta, hogy azt minden lány bírja :)

2013. máj. 2. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a "visszahúzódása" mögött valami komplexus áll az gáz. De lehet csak a stílusa része, hogy ilyennek mutatja magát.
2013. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
neemXD Csak alapjáratban egy csöndes lány :)
2013. máj. 2. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha csak csöndes akkor semmi extra. Nem kell mindenkinek üvöltözni :)


Amúgy meg nem tudhatod, hogy intim közegben, családdal, igazi barátaival, pasijával stb. hogyan viselkedik...

2013. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van...én is ilyen vagyok,mármint páran azt mondják rám hogy csöndes,aztán...:D

én azt mondom hogy ha már egy ideje bejön a srác,örülnék az első randin a csóknak:D

2013. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!