Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegek a HIV-től, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a HIV-től, mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

2 férfival voltam együtt. Mindkettőnél védekeztünk, de az egyiknél kiszakadt az óvszer a másik pedig direkt levette a tudtom nélkül és mikor odanyúltam akkor vettem észre, hogy már nincs rajta...

Mindkettő megesküdött, hogy semmi bajuk, amit el is hiszek, de mi van, ha van,csak nem tudnak róla??

Nem drogosok, ugye nem is melegek, nem járnak prostihoz és elvileg nem cserélgetik ész nélkül a partnereiket.

1 hónap múlva tudok csak vérvételre menni, mivel annyi idő kell, de én addig olyan ideges leszek, hogy kihullik az összes hajam.


2013. aug. 4. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
akkor feküdj le velem is
2013. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem Magyarországon kicsi az esélye annak, hogy áldozatául esel. Olyan emberek, akik fűvel-fával összefekszenek, azok sem kapták még el ezt.


Ráadásul ha idejében elkezdik kezelni, akkor talán még gyógyítható is jó hatásfokkal, de erre nem vennék mérget.

2013. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
utána meg velem is
2013. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#1

Te nem félsz? Hát két férfival is együtt volt már, ki tudja miket kapott el! Aztán ha másnap meg folyik a p öcsöd?! Gondolkodj!

2013. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem félek én,bátor vagyok
2013. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye:


Átvitel valószínűsége: 0,1-1%

Fertőzésből való részesedés: 70-80%

2013. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én körülmetéltettem magam engem nem fenyeget semmilyen fertőzés
2013. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagy a valószínűsége! És nem a szexxel terjed, hanem véráramba kell jutnia a HIV vírusnak! Tehát minimum kell egy kisebb seb, karcolás a felületen, hogy átjusson a HIV.

És még akkor sem biztos, hogy elkapod. De ha el is kapod, még akkor sem leszel feltétlen halálos beteg, mert lehetsz "hordozó" (vannak emberek, akik immunisak).

Ahhoz sok mindent el kell követni, hogy AIDS-es legyél!

2013. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne itt poénkodjatok :( Aki normálisan válaszolt annak köszi,.
2013. aug. 4. 18:59
 10/21 anonim ***** válasza:
Eléggé agyatlannak tűnsz! Az ilyen nő minek él?
2013. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!