Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnám a nárciszmusomat valódi önibzalommá?

Figyelt kérdés

Önbizalmam, mint olyan nincs. Max annak tünök. Csajozásnál éppen jó ez valamire, de pl munkakeresésnél esélytelen vagyok, mert egyböl kiszurják, hogy semmi életem és semmi célom.


Egy nagyon instabil lelkü ember vagyok, és csak a nárcisztikus viselkedésemtöl tünik ugy, hogy mennyire lehengerlö vagyok, persze nem vagyok az, csak mindig megtalálom azokat az embereket, akiken lehet "uralkodni", ideértve lányokat is.


2013. aug. 4. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hm, és ezt a "lehengerlő" stílusodat miért nem tudod bevetni az állásinterjúkon?
2013. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

mert ott ha pl megkérdezik, hogy mit akarok elérni az életemben, akkor lefagyok, mert tényleg semmit nem akarok.


Csajozásban, meg kb mindent el lehet poénkodni.

2013. aug. 4. 20:16
 3/17 anonim ***** válasza:
nem ártana valami életcél
2013. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
volt már oylan, hogy bemagoltam válaszokat állásinterjura, el is gyakoroltam tükörnél, határozott voltam, stb, mégse vettek fel.
2013. aug. 4. 20:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Kognitív viselkedésterápia. Nekem sem volt életcélom és a pszichiáterem ezt javasolta. Hatásosságáról nem tudok nyilatkozni, mert likviditási problémák miatt nem tudtam pluszba eljárni pszichológushoz, terápiára.
2013. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

én is így vagyok ezzel nem érdekel semmi csak a dugás meg a pénz ennek érdekében mindent megteszek. Készülj még, legyél megnyerő és mosolygós hogy családot szeretnél alapítani, szeretnél építkezni hamarosan, stb.

Béna vagy bocs, nem nárcisztikus vagy hanem egy kezdő kisgyerek.

2013. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
anyád
2013. aug. 4. 20:24
 8/17 anonim ***** válasza:

# 6:

Te meg egy retardált életcsászár. Bocs.

2013. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 6, Mivan Geri? Fájt az igazság?
2013. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jaj, már ezt a geri gyereknek látom neve van a gyk-n:D
2013. aug. 4. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!