Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy állítsam le őt?

Figyelt kérdés

Küldtem egy fiúnak magamról egy melltartós képet. Összevesztünk és azóta azzal fenyeget hogy megosztja a képem. Folyton talizni, de én meg nem..de akkor megint elkezd zsarolni a képpel. Mit csináljak? Hogy állitsam le őt?

15/L



2013. aug. 4. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sehogy - hagyd magad, hamarabb szabadulsz ;)


te voltál az idióta mikor küldted neki a képet! most megiszod a levét. így jártál!

2013. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegetsd meg te is, h mégy a rendőrségre, vagy csak apád kettérúgja a gerincét :D
2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megérdemled. Minek küldözgetsz másoknak melltartós képet magadról???
2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A képen látszik az arcod? Egyébként én a helyedbe szólnék pár fiú havernak aztán megsimogattatnám az arcát ha már tud egy lányt zsarolgatni akkor magát is megtudja védeni. Szerintem ezek után nem lenne kedve szórakozni veled, meg zsarolgatni.
2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

alapból nem kellett volna

de ne hagyd hogy zsaroljon, lehet hogy csak blöfföl

ha meg nem, egy melltartós kép még nem a világ vége

2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom jol hogy en is hibaztam, de megbiztam benne..es igen latszik az arcom. Par haverom emiatt megakarja leckeztetni..es ha nem valaszolok az uzeneteire? Vagy az csak rontana a helyzeten?
2013. aug. 4. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha személyesen még nem találkoztatok, mondd, hogy nyugodtan, úgysem te vagy a képen.
2013. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De mar talalkoztunk joparszor..szoval ismerjuk egymast szemelyesen
2013. aug. 4. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanulság megvan..?
2013. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem őt kell hibáztatni, hanem a fiút! Ha ilyen dologhoz próbálna folyamodni, azonnal fordulj rendőrséghez... de előtte figyelmeztesd!-de ne kihívóan, nehogy dühből ossza meg végül. elég sok előadást végighallgattam már ilyen ügyekről... viszont legközelebb figyelj és ne küldözgess ilyen képeket..majd ha eljön az ideje és úgy érzitek akkor élőben szemléljétek egymást az ágyban, de nem akárkivel akármikor! :)
2013. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!