Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a megszállottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a megszállottság ellen?

Figyelt kérdés
Megszállottan nyomozgatok valaki után, ragaszkodom hozzá és sajnos azt veszem észre magamon, hogy egyre durvább dolgokra lennék képes, hogy megszerezzem valamelyik tárgyát. Akármit. Még az autóját is feltörném érte. Tudom, hogy ez nem normális, itt elég komoly bajok vannak, de mit csináljak?
2013. aug. 5. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ezt valakivel ki kell beszélni. Főleg ha ilyen súlyos.
2013. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dromedarbalu ***** válasza:

Menj el orvoshoz!!!


Nő után koslatsz?

2013. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán pszichológushoz kellene menned még mielőtt valami olyat tennél amit később megbánnál.
2013. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez menj. Olcsóbb mint a börtön.
2013. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És lány, nem nő után megyek. És amúgy sem megyek utána, legalábbis ő nem tudja.
2013. aug. 5. 10:22
 6/12 dromedarbalu ***** válasza:
De ez azt jelenti hogy utána mész
2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan értelemben megyek utána. Nem követem, mint a filmeken meg ilyesmi.
2013. aug. 5. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi esély arra, hogy valós kontakt legyen köztetek? Miért kell nyomozgatni és titokban rajongani érte?
2013. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom, hogy valós kontakt legyen köztünk. Azt hiszem, hogy felállítottam már magamban egy képet róla, hogy milyen és ha jobban megismerném csalódnék. De amúgy is majdhogynem a nagyapám lehetne. És nem, nem vagyok szerelmes belé, ez csak amolyan rajongás féleség.
2013. aug. 5. 10:56
 10/12 viktor123456 ***** válasza:
Dugasd meg magad vele, csapnivaló lesz és kiábrándulsz. Néha jobb előre menni. :-)
2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!