Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondaná valaki, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondaná valaki, hogy a mai filmekben az összesben, és már a vígjátékokban is miért kap ennyire központi szerepet a szexualitás és az erotika?

Figyelt kérdés
gyerekfilmet néztünk és vígjátékot, de minden nő benne extra mama értem ezalatt hogy dögösek, gyönyörűek, kint voltak a melleik, rengeteg szexre utaló jelenet. Nem tudom elképzelni, tényleg ilyen világban élünk már? Hogy nem lehet megnézni a gyerekeddel egy vígjátékot anélkül hogy meg ne kérdezzen a film után olyan dolgokról amiről normális esetben csak 14-16 éves korában világosítanám fel?
2013. aug. 5. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérlek ne mond hogy ez nem egyértelmű számodra.
2013. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ivilicious ***** válasza:
eladhatóság - elvileg. amúgy meg agymosás.
2013. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most kicsit összeesküvés elmélet szagú választ adok, de mióta a szabadkőműves Walt Disney elkezdte a rajzfilm ipart, azóta ezek a szexuális jelek hétköznapossá váltak, még a mesékben is.


Hogy miért volt ez? Hogy olyanra változzon a világ, amilyen most lett. 13-14 éves kislányok már terhesek, azt kérdezgetik hogyan elégítsék ki orálisan a barátaikat és ilyenek.


Azt, hogy miért jó ez nekik, viszont nem teljesen tudom. Valószínű, hogy okkult vonzata is van a dolognak.

2013. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Okkult vonzatok, összeesküvés-elméletek... Sírok...


Három oka van: pénz, pénz és pénz. Mindenki ki van borulva a szemét, manipulatív, pénzéhes és gonosz tőkésektől, akik dróton rángatják az embereket. De mi is a feltétele a manipulációnak? Az, hogy a manipulátor személy jobban ismerje a célpontját, mint az említett célpont SAJÁT MAGÁT.


Azért van tele minden szexszel és erőszakkal, mert az embernek ez az igénye. Egyszerűen megcsinálhatsz egy filmet vér és csöcsök nélkül, de feleannyi ember sem nézi meg. A marketing világa egy csodálatos tükör az emberi természetnek, csak mindenki retteg belenézni.


Miért van pl Győzike show, ha egyszer mindenki gyűlöli azt az embert? Azért, mert az embereket érdekli! Mindenki azt hiszi, hogy a Győzikével a kormány, meg a zsidók, meg a mindenki próbál Magyarországon gyűlöletet szítani, meg összeesküvés meg minden. A fenét! Egyszerűen az emberek ezt megveszik, méghozzá önként és dalolva!


Ha mindenki olyan kicseszett kulturált lenne, akkor minden este Scorsese és Fellini filmeket vetítene a tévé, a műveltségi vetélkedőkben nem érne százezer forintot, hogy mennyi kétszer kettő, a Twilight nem lenne bestseller sem a moziban, sem a könyvesboltban, valóságshow-k helyett tudományos, kulturális és vitaműsorokat néznénk, a tehetségkutatók pedig lennének tele tehetségtelen nyomoroncokkal. Ilyenkor szokta mindenki felhangon óbégatni, hogy márpedig ő nézné a kultúrműsorokat, ha lenne. Na most akkor miért is haldoklik a köztévé? Melyikőtök néz Duna tévét?


A szórakoztatóipar kőkemény pénzszagú iparág lett, ennek megfelelően egyetlen célja van: pénzt termelni. Pénzt márpedig olyan termékekkel lehet, amit sok ember néz meg, hallgat meg, olvas el. Márpedig az embereknek csöcsök, erőszak, botrány, megalázás, intrika, pletyka kell. Ennek csakis egy helyen kereshetjük: önmagunkban.


Jogos a felvetés, miszerint a média nevel, ezáltal hatalmas felelőssége van. Igen, ez teljes mértékben így van, és pont ez az a felelősség, amit ők leszarnak. Csakhogy a szülők is leszarják ugyanezt, amikor ők maguk is a tévét bámulják, így mutatva példát a gyereknek, vagy éppen a könnyebbik utat választva a tévé elé csapják a gyereket. Aztán meg finnyognak, hogy mennyi szar van a tévében, de akkor is csak egy kérdésem van: AKKOR MI A SZARNAK NÉZITEK?


Ha valaki azt mondja, hogy a média rontja el a világot, és emiatt hülyék a gyerekei, akkor tulajdonképpen aláírja, hogy az ember egy bamba birka, aki olyanná válik, amilyennek idomítják. Lehet, hogy naiv vagyok, de továbbra is hinni akarom, hogy ez nem így van, csak fejlődni kell. Ehhez a fejlődéshez modern világ fantasztikus eszközt ad a kezünkbe: tükröt, hogy megismerjük önmagunkat. Nézzünk szépen bele, ismerkedjünk meg a valódi arcunkkal, dolgozzuk fel, hogy ilyenek vagyunk, és kezdjünk el rajta változtatni.

2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na de gyerekfilmről beszélünk és vígjátékról, könyörgöm egy 10 éves gyereknek ne ez legyen már az igénye
2013. aug. 5. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez az, ahol visszájára fordul a történet, és a kínálat szüli a keresletet. Jó tíz évvel ezelőtt olvastam egy cikket a tömegmoziról, miszerint kimutatták, hogy a 16 éves korosztály a leggyakoribb mozilátogató. Ennek megfelelően a nagy költségvetésű mozik elkezdték egyre inkább ezt a korosztályt célozni. Csakhogy ez öngerjesztő spirál, mert ha tizenéveseknek készül a film, akkor tizenévesek is fognak odajárni, és az ízlésük sem fejlődik. A gyümölcs be is érett: olyan gagyik a filmek, hogy na.


Egy tíz éves gyereknek valóban nem ez az igénye, de ha mindenhonnan ez folyik, sajnos erre fog szocializálódni. Úgy értem, ha mindenkinek csöcs kell, tegyünk csöcsöt mindenhová. Viszont aki tiszta lappal indult, az is ehhez szokik hozzá, ergo csöcs nélkül már nem is lesz jó neki egy film. És mindez begyűrűzik oda, hogy már fel sem tűnik, és a gyerekek is ezt nézik. Gáz ez nagyon, kb ezért nem is lesz tévém sem, ha gyerekem lesz (most sincs).


Hozzátenném, hogy ha van némi szexuális téma egy filmben, de az egészséges és életszerű, nekem azzal egy kisgyereknél sincs bajom. A szex ne legyen tabu! Az élet egyik nagy talánya számomra, amikor egy szexjelenetnél elkapcsolja a tévét a szülő, de a kevésbé belezős, mégis erőszakkal teli jelenetek engedélyezettek. Melyik is része a mindennapi életnek?

2013. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A dögös nagymellű anyukák régen is kirakták, mert szépek voltak. Miért, ne? Mi az óvodában meztelen nőket vágtunk ki az újságokból. Kergettük a lányokat és puszikat adtunk a szájukra mert tetszettek. Arról ábrándoztam hogy háremem lesz egy csomó meztelen felnőtt nővel én meg cowboy jelmezben ugrálok közöttük mert akkor az volt nekem a menő. Anyám kézilabda meccse után guvasztottam a szememet a női öltözőben a sok tökéletes mellű felnőtt nő közt.

1986-ot írtunk kb.

24 évesen vesztettem el 16 éves koromig legóztam bejártam irodalomra 4,2 volt az átlagom végig még gimiben is, és most nincs olyan szabad csaj akivel ne tudnék összejönni ha kicsit is érdeklődik utánam. Voltam már csomó nővel, 20-45 ig és isteniek voltak. Abszolút normális értelmes felnőtt vagyok diplomával. Tisztelem a nőket és tudok velük beszélgetni. Semmi bajom nem lett attól hogy a szexualitás benne volt a mindennapokban. A te gyerekednek se lesz! De ha látja a gyerek hogy apa zavart és ideges lesz ilyesmik miatt az lehet hogy inkább összezavarja. Nem kell problémázni nem árt neki az ilyesmi amit a filmekben lát.

31F

2013. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!